Oyun

Yeni OverWatch 2 karakterinin detaylarının gizemi çözüldü

[ad_1]

Bir Twitter kullanıcısı yeni Overwatch 2 karakteri hakkındaki gizemi çözdüğünü iddia etti. Kullanıcı bu gizemin yeni karakterin evcil hayvanı ile olduğu düşündüğünü belirtti.

Bildiğiniz üzere Blizzard, ikinci Overwatch 2 PvP kapalı beta sürümünü tamamladı. Bu nedenle hayranların artık popüler nişancı oyununun çıkış tarihine odaklandığını görüyoruz. Overwatch 2 erken erişiminin çıkış tarihine sadece aylar kaldı ancak Blizzard’ın en az bir veya iki beta yayınlayacağı düşünülüyor.

Overwatch 2 yeni karakterini gizli bir mesajla anlatıyor

Overwatch 2 PvP betasının sonunda, oyunculara rastgele harf ve rakamlardan oluşan bir garip bir mesaj verilmişti. “Hayzelet” adlı bir Twitter kullanıcısı bu mesajı Base64 kod çözücüyle çözdüğünü söyledi. Mesajın “Tilki ne diyor?” anlamına geldiğini açıkladı. Hayranlar bu mesajın, Overwatch 2’ye gelecek olan tilki kahramanına dikkat çekildiğini düşünüyor.

Overwatch 2 tilki kahramanı ilk olarak yıllar önce sızdırılmıştı. Bu gelişmeden sonra Blizzard, yokai sprey boyasıyla Kanezaka ölüm maçı haritasındaki kahramana doğrudan bir işaret ekledi. Blizzard Xbox ve Bethesda Games Showcase’in bir parçası olarak yayınlanan büyük Overwatch 2 fragmanında oyuncuların gözden kaçırdığı mavi bir tilki gözüküyordu. Bu tilkinin yeni destek kahramanı için bir yokai yoldaşı olduğu uzun zamandır düşünülüyordu. Ancak oyunun hayranlarının bu cephede açıklama için biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor.

Overwatch 2 erken erişim tarihi Ekim ayında, bu nedenle hayranlar yeni Overwatch 2 karakteri hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekleyebilirler.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir