Oyun

Yeni Assassin’s Creed oyununun hangi kıtada geçeceği belli oldu

[ad_1]

Yeni Asssin’ Creed oyunu hakkında dün bir rapor yayınlandı. Bu rapora göre oyunun düşünülenin aksine farklı bir yerde geçeceği düşünülüyor.

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında gündemde birçok söylenti dolaşıyor. Bu söylentiler oyunun nerde ve hangi tarihte geçeceği konusunda birçok oyuncunun kafasını karıştırmış gibi gözüküyor. Ancak Assassin’s Creed Infinity ile ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı.

Yeni Assassin’s Creed oyunu Asya kıtasında geçebilir

Geçtiğimiz günlerde Giant Bomb gazetecisi Jeff Grubb, oyunun Japonya’da geçebileceğini iddia etmişti. Dün yayınlanan bir rapora bu iddianın tamamen doğru olmadığını söylüyor. Oyunun Project Red kod adına sahip olduğunu iddia eden bir rapor yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında faklı kıtada geçeceği gibi heyecan verici açıklamalarda bulundu. Ancak Ubisoft’un bir süredir Japon teması fikrini tartıştığını doğruluyor.

Yeni Assassin's Creed oyununun hangi kıtada geçeceği belli oldu

Bu arada Jason Schreier, bu rapor hakkında yorum yaptı. Project Red ‘in Assassin’s Creed Infinity’nin bir parçası olduğunu söyledi. Ayrıca, “Infinity Red dahil gelecekteki AC oyunları için bir platform olacak.” diyerek sözlerini bitirdi. Assassin’s Creed Infinity ilk olarak geçen yıl duyurulmuştu. Ubisoft duyurudan sonra oyunu resmen onayladı. Daha sonra şirket Ekim 2021’de yeni Assassin’s Creed oyununun ücretsiz bir oyun olarak sunulmayacağını belirtti.

Bu gelişmeler doğrultusunda oyunda birden fazla yer olabileceğini görüyoruz. Bu durumda oyunda etkileyici bir seyahat etme özelliğinin de olabileceği düşünülüyor. Tabii ki de bu açıklamalar resmi olmamakla birlikte Ubisoft tarafından henüz bir resmî açıklama gelmedi.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir