World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi yanlışlıkla sızdı

[ad_1]

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi Blizzard tarafından yanlışlıkla sızdırıldı, 26 Eylül 2022!

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi Blizzard tarafından “yanlışlıkla” sızdırılmış olabilir. MrGM ve WoWhead’in dikkat ettikleri olaya göre, Wrath of the Lich King Classic’in (WOTLK Classic) resmi internet sitesinde oyunun çıkış tarihi kısa süreliğine de olsa gözüktü.

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi

Dakikalar sonra ise websitesi eski haline döndü. Ancak bu WoW topluluğunu heyecanlandırmak için yeterli oldu. WOTLK, World of Warcraft tarihinin en çok sevilen eklenti paketlerinden biriydi.

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi yanlışlıkla sızdı, site hemen eski haline döndü

“The Lich King 26 Eylül 2022’de geri dönüyor” yazan açıklamanın, yanlış veya placeholder mı olduğu veya bir çalışanın hatasıyla yayınlanan doğru çıkış tarihi mi olduğu tam bilinmiyor. Doğru olması durumunda, Shadowlands’in dördüncü sezonu 3 Ağustos’ta, WOTLK Classic ise bir buçuk ay sonra, 26 Eylül’de çıkmış olacak. Alpha sürecinde ikinci kısma geçen World of Warcraft: Dragonflight’ın ise bu sene bitmeden çıkması planlanıyor.

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihi yanlışlıkla sızdı

Çıkış tarihi Dragonflight ile aynı anda duyurulan WoW Lich King Classic yüz seçeneklerini arttırmak, LFG’yi oyuna eklememek için gibi #somechanges adı altında bazı değişiklikler ile gelecek. 

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir