Witcher 4 nerede geçecek?

[ad_1]

CDPR bir sonraki maceraya atılabilmemiz için hummalı bir şekilde çalışıyor. Firmadan çıkan kırıntı niteliğindeki bilgiler bizi doyurmasa da heyecanlandırmaya yetiyor.

Yeni Witcher oyunlarının duyurulmasının ardından hummalı bir çalışma başladı. Firma tarafında gerçekleşen bu çalışmaların bir de oyuncular tarafı var ki bir çok teori ortaya atmamıza, yapım hakkında söylentilerin ya da “Witcher 4 nerede geçecek?” gibi soruların ortaya çıkmasına sebep oluyor. Ancak firmadan çıkan minicik bilgiler bizler gibi oyun fanatiklerine önemli bilgiler verebiliyor.

Yeni oyun, Witcher 4 nerede geçecek?

Witcher 4’ün çıkışı henüz oldukça uzak bir tarihte. İlk yayınlanan görselde kara gömülü olan amblem bize Vaşak Okulu’nu ortaya çıkartmıştı. Bu görüntü bile bizleri bir sürü teori üretmeye yönlendirmişti.

Geçtiğimiz günlerde oyunun anlatı yönetmeni Philipp Weber GamesRadar+ ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda oyunun nerede geçeceğine yönelik iletilen bir soruyu yönetmen geçiştirmek zorunda kaldı. Ancak “The Witcher 3: Wild Hunt’taki olaylardan sonra her zaman Temeria ve Vizima’ya geri dönüp ne durumda olduklarını görmek istemiş ve The Witcher Remake’te bu yerler üzerinde tekrar çalışma fırsatının onu çok mutlu ettiğini” de sözlerine ekledi.

Yeni oyun, Witcher 4 nerede geçecek?

Elbette bunun tam bir cevap olduğu söylenemese de bize yapımın gidişatında nelerin etkisi olabileceğini gösteriyor. Weber devam oyunun ayrıntıları konusunda ağzını sıkı tutuyor. Görünüşe göre The Witcher 4’te Vizima’ya mı yoksa Temeria’nın başka bir yerine mi götürüleceğimizi bekleyip görmemiz gerekecek.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir