Ubisoft Battle Royale oyunu geliştiriyor olabilir

[ad_1]

Ubisoft’un Hyper Scape’in iptalinin yarattığı boşluğu doldurmak için rafa kaldırılmış bir The Division battle royale projesi üzerinde çalıştığı söyleniyor.

The Division oyuncuları, yıllardır Ubisoft’un seriye battle royale çalışması yapıp yapmayacağını merak ediyordu. Hatta Ubisoft, 2017’de The Division oyuncularının battle royale isteyip istemediği konusunda bir anket bile yayınlamıştı. O zamandan beri dolaşan söylentiler, iptal edilen Hyper Scape’in yarattığı boşluğun ardından tekrar gündeme geliyor gibi görünüyor.

The Division Battle Royale oyunu 2018’den beri geliştiriliyor olabilir

Bununla birlikte, bağımsız bir The Division battle royale oyununun tekrardan geliştirme aşamasında olabileceğini gösteren yeni bir söylenti bu durumu değiştiriyor. Jeff Grubb tarafından yapılan Game Mess podcast’inde bildirildiği üzere Ubisoft, daha önce bir süredir geliştirilmekte olan The Division battle royale projesini yeniden başlatacak. İlgili podcast’e aşağıda yer verdik.

Oyun, Ubisoft içinde kod adı Reaper olarak biliniyor ve 2018’den beri geliştiriliyor olabilir. Yani yeni The Division battle royale oyunu projesi sıfırdan inşa edilmiyor. The Division oyuncularından battle royale hayranları, bu noktada söylentilere mutlu olabilirler ancak şüpheci olarak da beklemeliler. Ubisoft şu anda farklı bir süreçten geçiyor gibi görünüyor.

Haberlerini yaptığımız, Avatar: Frontiers of Pandora erteleniyor ve dört Ubisoft projesinin de iptal olduğu bildiriliyor. The Division battle royale’in etkilenip etkilenmediği hatta var olup olmadığı belli değil. Bu sadece bir söylenti ve oyun geliştirme aşamasında olsa bile, duyurulması biraz zaman alabilir.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir