The Unfettered oynanış videosu yayınlandı

[ad_1]

Awkay Technologies’in souls-like türündeki oyunu The Unfettered, alpha oynanış videosu ile oyunseverlerin karşısına çıktı.

Geçtiğimiz aylarda 2.5 milyon dolar yatırım aldığını açıklayan yerli oyun projesi The Unfettered oynanış videosu yayınlandı. Oyunun Alpha sürümünden alınan görüntülerde Village of Asthanna sokaklarında dolaşıyoruz.

Unfettered oynanış videosu yayınlandı

Mitolojik bir anlatım diline sahip olan hikayede Türk kültürüne yakın öğeler barındırıyor. Hikayenin başlangıç noktasına gidilen tanıtım videosunda şimdiye kadar merakla beklenen ana karakter de ilk kez gösteriliyor.

Unfettered oynanış videosu yayınlandı

Karakter ve hikayenin yanı sıra oyuna dair önemli noktalar da yine videoda dikkat çeken unsurlar olarak yer alıyor. Kutsal topraklardan harabeye dönmüş bir dünyanın hikayesini ele alan The Unfettered, oyuncuları “seçilmiş kişi” karakterinden yola çıkarak kötücül varlıkları yenmeye ve içindeki gücü hissetmeye davet ediyor.

Trender Software tarafından geliştirilen, Awkay Technologies’in dağıtıcılığını üstlendiği ilk oyun The Unfettered, geçtiğimiz günlerde Steam mağazada “Erken Erişim” ve “Oynaması Ücretsiz” etiketleriyle listelendi. Oyun herkes tarafından indirilebilir hale gelene kadar The Unfettered Discord’unda yer alan ve “Tester” olarak konumlanan topluluk üyeleri tarafından kapalı alpha testleri yapılıyor. Erken Erişim olarak yayınlanması planlanan oyun, komünitesinin geri bildirimleriyle geliştirilmeye devam edecek.

The Unfettered’ı takip etmek ve güncellemelerden haberdar olmak için bu bağlantıdan Steam istek listenize oyunu ekleyebilirsiniz.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir