The Masquerade Bloodlines 2 emin ellerde

[ad_1]

Paradox CEO’su Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 için oyunun emin ellerde olduğunu söyledi ancak bu sene PDXCon’da boy göstermeyecek.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zorlu ve sıkıntılarla dolu bir geliştirme sürecinden geçti ve belki de geçmeye devam ediyor. Ancak Paradox CEO’su Fredrik Wester, oyunun emin ellerde olduğunu söylüyor. CEO oyunun hala geliştirme aşamasında olduğunu ve hazır olduklarında bize göstereceklerini belirtiyor.

Bir yılan hikayesi… Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Paradox Interactive CEO’su Fredrik Wester Twitter’da artık kendisine her an gelmekte olan soruya yanıt niteliğinde bir gönderi paylaştı. Bloodlines 2’nin akıbetini soranlara “Oyun geliştirme aşamasında ve hazır olduğunda size daha fazlasını göstereceğiz” diyor. “Oyun emin ellerde ve takım hazır olduğunda size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyor.”

Paradox CEO'su: Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 emin ellerde

Tabi bu emin ellerin kim olduğu muamma. Çünkü Şubat 2021’de Paradox, geliştirici Hardsuit Labs’ın artık Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 oyununu geliştirmediğini duyurmuştu. Aynı zamanda 2021 çıkış tarihi de bu nedenle iptal edilmişti. Proje bir geliştirme aşamasına geçip, bir erteleniyor ve oyuncular da haliyle akıbetini merak ediyor. Selefinin de yazarı olan Brian Mitsoda’nın önemli birkaç isimle birlikte projeden ayrılmış olduğu gerçeği pek tabi Bloodlines 2’ye zarar verebilir.

Şu anda oyunun geliştirme süreci devam ediyor ve Paradox, geliştirici stüdyonun ismini vermek istemiyor. Bunun gerekçesi olarak da oyuna “tamamen odaklanabileceklerini” söylüyorlar. Tabi oyunun hala geliştirilmesi, bekleyenleri için oldukça güzel bir haber olacaktır. Bu yıl gerçekleşecek PDXCon sırasında ne yazık ki Bloodlines 2’yi göremeyeceğiz. Geçen Ekim ayında neredeyse iptal edilen projenin, tıpkı Dead Island 2 gibi sancılı bir geliştirme süreci var, ne diyelim! Umarız sonu aynı olmaz…


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir