The Last of Us Remake 6 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı

[ad_1]

Hayranların merakla beklediği ilk oyunun yeniden yapımı olan The Last of Us Part I için 6 dakikalık yeni bir oynanış videosu sızdırıldı.

Yakında çıkacak olan orijinal The Last of Us’ın yeniden yapımı The Last of Us Part I için 6 dakikalık yeni oynanış görüntüleri sızdırıldı. Yeniden yapıma dair sızıntılar gittikçe artıyor ve artık oyuna dair bir şeyler görmeye başladık. Uzun süren bekleyişin ardından sonunda ilk ciddi oynanış görüntüleri de geldi.

The Last of Us Part I oynanış videosu sızdırıldı

XboxEra ortak kurucusu Nick Baker tarafından sızdırılan üç farklı klipte oyunun bilindik görevlerinden birinin yapıldığını görebilirsiniz. Ancak kendisinin de belirttiği gibi kliplerin çekildiği oyunun sürümü belli değil ve büyük ihtimalle çok eski bir sürümden görüntüler alınmış. Yani finalde karşılaşacağınız oyun bu şekilde görünmezse şaşırmayın. Sızıntının sahibi Nick Baker durumu böyle özetliyor.Oyundaki yeni çalışma masalarını da yayınlanan kliplerde görmek mümkün. Silahlarınızı geliştirmek için kullanacağınız bu sistemi de ilk kez bu videoda görmüş olduk. İlk oyunun yeniden yapımı olarak karşımıza çıkacak The Last of Us Part I için sızdırılan oynanış klipleri uzun zaman sonra gördüğümüz ilk ciddi oynanış görüntüleri oldu. 

The Last of Us Part I için 6 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı

Oyun Fidelity modunda kare hızı yerine çözünürlüğe ağırlık verecek ve 4K’da 40 FPS’i hedefliyor. Performans modunda ise dinamik çözünürlük ile 60 kare hızı sabit olarak çalışacak. Ayrıca destekleyen televizyonlar için VRR modunun kilidini açmak da mümkün olacak.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir