The Last of Us Part I Remake oynanış görüntüleri sızdırıldı

[ad_1]

The Last of Us Part I remake oyununa ait bazı görseller ve kısa bir video ortaya çıktı ancak konsol mu yoksa PC sürümünden mi alındığı bilinmiyor.

The Last of Us Part I Remake oyununa ait ancak konsol mu yoksa PC sürümü mü olduğu bilinmeyen yeni görseller sızdırıldı. Aynı zamanda oyunun başlarından efsane bir sahnenin kısa bir videosu da sızdırılan veriler arasında. Eğer ilk oyunu daha oynamadıysanız izleyeceğiniz videoda sizin için bazı spoiler içerikleri olabilir, bunu da belirtmiş olalım.

The Last of Us Part I için kısa bir video sızdırıldı

Sızdırılan video, ilk oyunun başlarında küçük kız Sarah’ın kötü talihini ve video oyunları endüstrisindeki en duygusal sahnelerden birini gösteriyor. The Last of Us Part I Remake için sızdırılan diğer görseller ise oyunun yenilenmiş çevresini ve karakterlerin nasıl görüneceğini gözler önüne seriyor.

The Last of Us Part I Remake oynanış görüntüleri sızdırıldı

Ne yazık ki sızdırılan görsellerin çözünürlüğü biraz düşük. Ancak yine de bu görseller atmosferi ve ortamı detaylıca görebileceğimiz kadar net. Açıkçası ilk oyunun zaten güzel olan grafikleri ve atmosferi, The Last of Us Part I Remake projesinde de yine harika görünüyor. Oynayanların gönlünde yer etmiş güzel hikayesini yenilenmiş dünyasında tekrar yaşayarak 2013’e döneceğimiz yapım yakında çıkacak.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta projenin yapımı tamamlanmıştı. Bununla birlikte çıkış tarihi de duyurulmuştu. Şimdilik PlayStation konsolları için çıkacak oyunun PC sürümü de Naughty Dog’un resmi açıklamasına göre geliştiriliyor. Bu da sızdırılan görsellerin hangi platformdan geldiği konusunda soru işaretleri bırakıyor. Yine de oyuna dair bir şeyler görmek güzel. The Last of Us Part I Remake, 2 Eylül 2022’de çıkacak.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir