Oyun

Tekken 8 The Game Awards sırasında gösterilecek

[ad_1]

Bu yılın sürpriz oyunlarından Tekken 8 The Game Awards etkinliğinde boy gösterecek.  9 Aralık’ta gerçekleşecek olan, oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden The Game Awards sırasında Tekken 8 hakkında ilginç duyurular gelebilir. Oyunun resmi Twitter hesabı, “HAZIR OLUN” mesajı ile “tarihi not edin” notlarını düşerek kısa bir video paylaşmış.

Tekken 8 The Game Awards sırasında gösterilecek

Oyun hakkında başka bir bilgi, ya da neler gösterileceğine dair başka bir ipucu paylaşılmadı. Uzun süre dedikodusu dolaşan Tekken 8 önce Ağustos ayındaki EVO 2022 etkinliğinde kısacık bir fragman ile gösterilmiş, Eylül ayında gerçekleşen State of Play etkinliği sırasındaysa resmen duyurulmuştu.

Tekken 8 The Game Awards

Tekken, oyun dünyasının en kült oyun serilerinden biri.  10 yıldan uzun süredir hayatımızda olan seri Mortal Kombat ve Street Fighter ile birlikte oyun dünyasında dövüş oyunlarına yön veren serilerden biri olarak kabul ediliyor.

Tekken 8 ile ilgili elimizdeki en önemli bilgi, oyunun Unreal Engine 5 ile geliştirilecek olması denilebilir. Böylece, 2017’de çıkan ve Unreal Engine 4 kullanan bir önceki oyunun ardından Tekken 5 Unreal motorunu kullanma geleneğini sürdürecek. Oyunun ne zaman çıkacağı şimdilik bilinmese de söylentiler gelecek yılı işaret ediyor.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir