Street Fighter 6 çıkış tarihi sızdırıldı

[ad_1]

Microsoft sızdırır da Sony boş durur mu? Street Fighter 6 çıkış tarihi PSN Store tarafından sızdırıldı.

Dün Diablo 4 çıkış tarihi Microsoft tarafından sızdırılmasından sonra bugün de Street Fighter 6 çıkış tarihi Sony tarafından sızdırıldı. Mağazada yer alan bilgiye göre Street Fighter 6, 2 Haziran 2023’te çıkacak.

Street Fighter 6 çıkış tarihi: 2 Haziran 2023

Capcom’un dövüş oyunlarında standartları belirleyen yapımlardan biri olan Street Fighter oyunları, serisinin 6. yapımını dövüş oyunları severler için piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Çapraz platform desteği ile de gelecek olan yapımın çıkış tarihi Sony’nin PSN Store’unda ortaya çıktı. Önümüzdeki yaz aylarında piyasaya sürülecek olan SF6, PC, PlayStation ve Xbox arasında platformlar arası oyun deneyimi sunacak.

Street Fighter 6 çıkış tarihi: 2 Haziran 2023

Oyunun en önemli özelliklerinden biri de geri dönen karakterlerin, eklenen yenileri nedeniyle yaşlanmış olması. Onsekiz kişilik dövüşçü kadrosu içinde daha önceden tanıdığımız oniki dövüşçü bulunuyor: Blanka, Cammy, Chun-Li, Dee Jay, Dhalsim, E. Honda, Guile, Juri, Ken, Luke, Ryu ve Zangief.

Oyunda üç farklı oyun modu bulunacak. Bunlar Fighting Ground, Battle Hub ve World Tour şeklinde isimlendirilmiş. 

Fighting Ground bildiğimiz standart dövüş modu. Belirli bir alanda rakibimizi yenmeye çalışacağımız bu modda isterseniz bilgisayara karşı isterseniz de bir arkadaşınızla dövüşebilirsiniz.

Battle Hub birçok farklı işlevi vir araya toplamış gibi görünüyor. Hem sosyalleşebilmeye izin veriyor, hem de oyun mağazasını burada bulabiliyorsunuz. Ayrıca bu bölümde oyuniçi çeşitli turnuvalar da organize edileceği belirtiliyor.

World Tour’u hikaye modu olarak da düşünebilirsiniz. Dövüş sanatının inceliklerini öğrenirken diğer taraftan da sokak dövüşlerinde ustalaşacaksınız.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir