Stray Steam’de God of War oyununu geride bıraktı

[ad_1]

Stray Steam üzerinde God of War oyununu da geride bırakarak en beğenilen yapım oldu ve aynı zamanda 2022’nin en çok sevilen oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Steam platformu oyunculara, oyun süreleri 5 dakikayı geçtikten sonra inceleme yazabilme fırsatı veriyor. İnsanlar tecrübe ettiği yapımlarla ilgili görüşlerini diledikleri şekilde olumlu ya da olumsuz olarak belirtebilir. Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Stray, Steam’de bu yıl en çok olumlu inceleme alan oyun olarak God of War efsanesini de geride bıraktı. Geçtiğimiz haftanın en çok satan ve yayıncısının rekorlarını kıran yapım gerçekten iyi bir başarı yakaladı.

Stray, God of War efsanesini geride bıraktı

Steam incelemelerinde Stray, bu yılın en çok sevilen oyunu oldu. Toplamda 42.665 inceleme arasından %98 olumlu oy alan yapım, 8.61 puan ile bu yıl zirvede oturuyor. Bu durum da 53,101 inceleme arasından %97 olumlu oy alan ve 8.56 puana sahip olan God of War’u yerinden ediyor. Aynı zamanda kedi olarak oynadığımız oyun, platformda bu zamana kadar yayınlanmış en iyi 250 oyun arasında 49. sırada bulunuyor. Henüz çıkalı bir hafta bile olmadığını hesaba katarsak, ana karakteri kedi olan bu yapım herkesin gönlünde yer etmeyi başarmış diyebiliriz.

Stray Steam'de God of War oyununu geride bıraktı

Tabi bütün bunları zirvedeki tahtından izleyen Portal 2 hala platformda tüm zamanların en sevilen oyunu olarak yerini koruyor. Toplamda 301,930 inceleme arasından %99 olumlu oy alan Portal 2, 8.83 puana sahip. Onun peşinden ise Stardew Valley, Hades ve People Playground gibi yapımlar geliyor.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir