Stray oyuncu sayısı rekor kırdı

[ad_1]

Stray oyuncu sayısının Annapurna Interative oyunları arasında rekor kırdığı iddia ediliyor. Bu iddia oyuncular tarafından Stray’in beğenildiğini bize gösteriyor.

Bildiğiniz üzere Stray bir kediyi canlandırdığınız ve çürümekte olan bir siber şehrin neonlarla dolu sokaklarında, kadim bir gizemi çözmeye çalıştığımız üçüncü şahıs macera oyunudur. Stray’in yayınlanmasının üzerinden iki gün geçmesine rağmen inanılmaz bir oyuncu sayısıyla piyasaya giriş yaptı.

Stray oyuncu sayısı tüm zamanların rekorunu kırdı

Benji Sales Stray ile ilgili şaşırtıcı bir tweet yayınladı. Bu tweet Stray oyuncu sayısıyla ile ilgili olup bir rekora imza attığını iddia ediyor. Benji Sales’e göre Stray daha önce Twelve Minutes tarafından 8.021 ile tutulan Steam’deki eşzamanlı oyuncu rekorunu 50.000 binden fazla bir sayı ile geçti. Tweette bunların arkasında Outer Wilds Neon White ve Journey bulunduğu da belirtiliyor.

Stray oyuncu sayısı rekor kırdı

Stray oyuncular tarafından Annapurna’nın bugüne kadarki en iyi yayınlarından biri olarak nitelendiriliyordu. Ama bu gelişme oyuncuları bile şaşırtmış gibi gözüküyor. Oyuna olan bu ilginin şirketin oyun ile ilgili daha fazla çalışacağını bize gösteriyor. Bu gelişmelerden oyunun ilgi çekici ayrıntılı oyun dünyalarından birine sahip olduğunu ve kısa ama akılda kalıcı hikayesiyle bizimle uzun süre birlikte olacağını çıkarabiliriz.

Stray steamde 160 TL’lik bir satış fiyatıyla oyunculara sunuldu. Ancak Stray’e 19 Temmuz’a kadar 144 TL’ye sahip olabileceksiniz. Fransız stüdyosu BlueTwelve tarafından geliştirilen Stray, PC’nin yanı sıra PS5 için de piyasaya sürüldü. Stray PS5 için 250 TL’lik bir fiyata sahip oldu.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir