Oyun

Spider-Man 2 PS5 Eylül’de Sınırlı Sayıda Satışta

[ad_1]
Ekim ayında çıkacak Marvel’s Spider-Man 2, yılın en büyük oyunlarından biri olacak. Sony, bu önemli olayı kutlamak için Eylül ayında özel bir PlayStation 5 çıkarmayı planlıyor.

Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition PS5 paketi, oyunda yer alan Venom symbiote karakterine dayanan eşsiz tasarıma sahip bir konsol ve DualSense kablosuz kontrolcü içeriyor. Sony, bu paketi Perşembe günü duyurdu ve yaklaşan oyun için yeni bir fragmanla birlikte paylaştı.

Konsol ve kontrolcüye ek olarak, paketin içinde 20 Ekim’de çıkan Marvel’s Spider-Man 2’nin dijital bir kopyasını alabileceğiniz bir kodlayıcı bulunuyor.

PS5’e zaten sahip olanlar için, Sony aynı tasarıma sahip konsol kapaklarını standart ve dijital PS5 için de piyasaya sürecek.

Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition PS5 paketi, DualSense kablosuz kontrolcü ve konsol kapakları 1 Eylül’de piyasaya sürülecek ve Sony Direct ve belirli perakende satış noktalarından temin edilebilecek. Ön siparişler 28 Temmuz’da başlayacak. Sony, ürünlerin fiyatlarını henüz belirtmedi.
[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir