Oyun

No Man’s Sky için büyük bir güncelleme yayınlandı

[ad_1]

Oyun dünyasının en iyi geri dönüşlerinden birini yapan No Man’s Sky için büyük kapsamlı yeni bir güncelleme yayınlandı.

Oyun dünyasında birçok yapıma örnek olabilecek geri dönüşlerinden birini yapan No Man’s Sky için “Endurance Update” adı altında yeni ve büyük bir güncelleme yayınlandı. Bugün yayınlanan güncelleme ile oyuna birçok yeni içerik geliyor ve mevcut içerikler de geliştiriliyor.

No Man’s Sky Endurance güncellemesi yayınlandı

No Man’s Sky evreninin zaten oldukça geniş olmasının üstüne yeni güncellemeler gelmeye devam ederek yapımın kapsamı iyice büyüyor. Hello Games oyuna sürekli olarak yeni güncellemeler ile mekanikler ve içerikler getiriyor. Oyunlarını güncellemenin ne kadar önemli olduğunu en iyi bilen stüdyo olduklarını söyleyebiliriz. Biliyorsunuz bu oyun güncellemeler sayesinde berbat bir lansmanın ardından çok sevilen oyunlar arasına girmeyi başarmıştı.

No Man's Sky için büyük bir güncelleme yayınlandı

Endurance Update sonrası oyuncular artık kendi kargo gemilerine mürettebat atayabilecekler. Ayrıca oyundaki asteroitlerin tamamı görsel olarak yenilenmiş şekilde karşımıza çıkacak. Ayrıca bir çok oynanış deneyimi ve oyunun yaşam kalitesini hedef alan düzenlemeler de yapılmış. Ayrıca yeni bir NPC ekibi, yeni bir köprü, ışılnayıcı, uzayda yürümenize olanak sağlayan bazı yollar ve yeni savaş görevleri de bu güncellemenin bir parçası. No Man’s Sky Endurance güncellemesi zaten dolu dolu içeriklere sahip olan oyunu yeni bir boyuta taşıyor da diyebiliriz. Aşağıdaki videodan güncellemenin tanıtımını da izleyebilirsiniz.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir