Neil Druckmann The Last of Us söylentilerine son noktayı koydu

[ad_1]

Naughty Dog’dan herkesin tanıdığı Neil Druckmann, The Last of Us ile ilgili çıkan son söylentilere sosyal medyadan kesin bir yanıt vererek noktayı koydu.

Naughty Dog Eş Başkanı Neil Druckmann, son zamanlarda The Last of Us ile ilgili çıkan Fortnite söylentilerinin tamamen yanlış olduğunu belirtti. Öyle ki yakın zamanda bazı oyuncular, oyunun sevilen karakterlerinden Joel ve Ellie’nin yakında Fortnite arenasında boy göstereceğini iddia etmişti. Birer kostüm olarak oyuna TLOU karakterlerinin geleceği söylentisi ise, Neil Druckmann’ın açıklamalarıyla son bulmuş durumda.

The Last of Us karakterleri Fortnite’a gelmeyecek

Druckmann, Twitter üzerinden paylaştığı gönderi ile The Last of Us karakterleri Joel ve Ellie’nin Fortnite oyununda boy göstermeyeceğini belirtti. Fortnite’ı sevdiğini ancak önümüzdeki dönemde böyle bir planları olmadığını söyledi.

Neil Druckmann The Last of Us söylentilerine son noktayı koydu

Söylentiyi ortaya atan Twitter kullanıcısı Shiina da, güncelleme içeren bir TwitLonger gönderisi yayınladı. Kendisinin de bu söylentiyi, bir veri madencisinden duyduğunu ve paylaşırken kesinlik belirtmediğini söylüyor. Her ne olursa olsun oyun endüstrisinde özellikle sızıntı haberlerini takip eden oyuncular, böyle yanlış sızıntılar paylaşan insanları takip etmeyecektir.

Günün sonunda Naughty Dog Eş Başkanı Druckmann’ın da açıklama yaptığı bu söylenti tarihin tozlu sayfalarına karışmış durumda. The Last of Us’ın sevilen karakterleri en azından bir süre daha Fortnite arenasında boy göstermeyecek.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir