Lucas Pope’un bağımsız oyunu Papers Please mobile geliyor

[ad_1]

Lucas Pope’un elinden çıkan Papers Please mobile geliyor. Lucas Pope’un Twitter hesabından yayınlanan haber oyuncuların dikkatini epey çekti.

Papers Please mobil sürümü yakında geliyor. 2013’ün oyun sektörü için yoğun geçen bir yıldı. The Last of Us’ın piyasaya sürülmesi, oyuncuların Grand Theft Auto 5’in birçok sürümünün ilkini deneyimlemeleri gibi olaylar bu düşüncenin sebebi olarak gösterilebilir. Bu yılda önemli olarak görülecek bir gelişme yaşanmıştı. Papers Please piyasaya sürülmüş ve birçok oyuncunun sevgisini kazanmıştı.

Papers Please mobile 8 Ağustos’ta gelecek

Çıkışından yıllar geçmesine rağmen hala ilgi çeken Papers Please mobile nihayet geliyor. Hayranlar oyunun mobilde hızlı bir şekilde yükseleceğini düşünüyor. Oyunun yapımcısı Lucas Pope, kişisel Twitter hesabından Papers Please 5 Ağustos’ta mobile geleceğini duyurdu. Pope oyunun 2013 sürümü için bir konsol portunun yolda olduğunu da belirtti.

Papers Please mobile

Oyunun 2013’ten beri PC’de olduğu ve 2017’de PlayStation Vita’ya oyuncu baskısı sonucunda geldiği göz önüne alındığında, Pope’un oyuna zaman ayırma konusunda ciddi sıkıntısının olduğunu görüyoruz. Oyun mobile 8 Ağustos 2013’teki ilk sürümüyle neredeyse aynı zamana denk geliyor. Oyuncular bu gelişmeye sıcak bakıyor, ancak Pope’un oyunun ücretli olacağı ile ilgili yaptığı açıklama bu durumu tam tersine çevirebilir. 

Papers Please, 2014 Game Developers Choice yenilikçilik ödülleri’nde iki ödül ve en iyi indirilebilir oyun için bir ödül daha alarak ilgi çekici bir başarı yakalamıştı. Oyunun mobil versiyonun iki haftadan biraz daha kısa bir sürede gelecek olması, yepyeni bir oyuncu dalgası ile oyunu mobil oyunlar kategorisin de yukarıya taşıyabilir.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir