Oyun

Logitech Prime Day’de: En İyi Oyun Donanımı Fırsatları

[ad_1]
Amazon’da Logitech G920 Direksiyon Seti ve Pedallar: 300$ (100$ Tasarruf) olarak satışa sunuldu. Logitech G920 Direksiyon Seti ve Pedallar için fiyat uyarıları açık: 200$ (100$ Tasarruf) olarak satışta. Logitech G915 Kablosuz Mekanik Klavye: 214$ (80$ Tasarruf) olarak satışa sunuldu. Logitech G915 Kablosuz Mekanik Klavye için fiyat uyarıları açık: 170$ (80$ Tasarruf) olarak satışta. Logitech G502 Oyuncu Fare: 48$ (45$ Tasarruf) olarak satışa sunuldu. Logitech G502 Oyuncu Fare için fiyat uyarıları açık: 35$ (45$ Tasarruf) olarak satışta. Logitech G535 Kablosuz Kulaklık: 90$ (130$ Tasarruf) olarak satışa sunuldu. Logitech G535 Kablosuz Kulaklık için fiyat uyarıları açık: 80$ (130$ Tasarruf) olarak satışta.

LogitechPrime Day ikinci gününde ve özellikle oyuncular için hala birçok indirimli fırsat mevcut. TV’ler, monitörler ve dizüstü bilgisayarlar büyük indirimler aldı, ancak video oyunları oynamak için gereken yalnızca bu tür donanımlar değil. Logitech, oyun donanımlarının en büyük üreticilerinden biridir ve bu ürünleri Prime Day’de büyük indirimlerle satışa sunulmaktadır. Ancak, bazı fırsatlar için Amazon Prime üyeliği gerekebilir, bu da yıllık 139 dolar maliyettedir.

İşte Prime Day için en iyi Logitech fırsatlarından bazıları:

Video oyun endüstrisinde taşınabilir bir cihaz rönesansı yaşanıyor ve şirketler, Nintendo Switch ve Valve’ın Steam Deck’iyle rekabet etmek için kendi el tipi donanımlarını piyasaya sürüyor. Logitech G-Cloud, şirketin cevabıdır, ancak biraz farklı bir şekilde işler. Xbox Cloud Gaming, GeForce Now ve Steam Link gibi hizmetlerden bulut oyunları oynamak için tasarlanmış bir Android cihazdır. Ayrıca yerel Android oyunları da oynayabilirsiniz. Yapabildiklerini görmek için G-Cloud incelememizi okuyun.

Yarış oyunu tutkunları için kendi direksiyon seti ve pedallarını sahip olmak zordur. Logitech G920, gerçekçi bir sürüş hissi için kuvvet geri bildirimine sahiptir. Xbox One, Xbox Series konsolları ve Windows ile uyumludur.

Mekanik klavyeler, PC oyuncuları için çok popülerdir. Dayanıklı olmaları, daha hızlı yanıt sürelerine sahip olmaları ve özelleştirmelere izin vermeleri gibi avantajları vardır. Logitech G915 mekanik klavye, bu avantajlara ek olarak kablosuz özelliğe sahiptir.

Bir fare, PS5, Xbox Series konsolları ve PC için kullanılabildiği için iyi bir fareye sahip olmak zararlı değildir. Logitech G502, hassas nişan alma için 25.600 DPI, özelleştirilebilir mekanik düğmeler, ayarlanabilir ağırlık ve programlanabilir düğmelere sahiptir.

Bir kulaklık, birçok çevrimiçi çok oyunculu oyun için vazgeçilmezdir ve Logitech iyi kulaklıklar üretir. Logitech g535 kablosuz kulaklık hafif, 33 saat pil ömrü sunar ve PC, PlayStation ve Xbox konsollarıyla uyumludur.

Amazon, Logitech donanımları üzerindeki tek indirimli satış etkinliği değildir. Walmart, Best Buy ve Target, kendi rekabetçi indirimli satış etkinliklerini düzenlemektedir ve işte bazı Logitech fırsatları:
!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,’script’, ‘https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’); fbq(‘set’, ‘autoConfig’, false, ‘789754228632403’); fbq(‘init’, ‘789754228632403’);
[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir