I.G.I. Origins oynanış fragmanı yayınlandı

[ad_1]

Antimatter Games, I.G.I. Origins için alfa öncesi oynanış fragmanı yayınladı. Fragman bazı oyun içi sahneleri de içeriyor.

Antimatter Games’in 2021 yılında çıkarmayı planladığı ancak bir türlü kavuşamadığımız yapım I.G.I. Origins için alfa öncesi oynanış fragmanı yayınladı.

I.G.I. Origins oynanış fragmanı yayınlandı

I.G.I. serisinin ilk oyunu 2000 yılında yayınlanmış, 2003 yılında yayınlanan I.G.I.-2: Covert Strike’tan sonra sessizliğe gömülmüştü. Rising Storm 2: Vietnam’ı da geliştiren Animatter Games seriyi devam etitireceğini duyurmuştu. Çıkış tarihi olarak da 2021 yılını belirten firma bu süreçlere uyamadı. Bizlere de beklemek kaldı.

Taktiksel gerçekçiliğin yanı sıra gizliliğin, anlatıya odaklanan yapım, oyuncuyu MI6 ile bir erkek veya kadın süper casus rolüne sokuyor. Ayrıca, 80’lerin ikonik görünümü ve hissine sahip ortamlarda, gizli bir ajan olarak itibarını geri kazanıp dünyayı kurtarmak için yüksek riskli bir yolculuğa çıkıyoruz.

I.G.I. Origins oynanış fragmanı yayınlandı

2000 ve 2003’teki gizlilik aksiyonları, açık haritaları ve korkunç zorluklarıyla tanınan sevilen oyunların öncesini anlatan yeni oyun, hayranların orijinal yapımdaki bazı karakterler ve organizasyonların kökenlerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

I.G.I. Origins, Unreal Engine kullanıyor ve şu anda ne zaman çıkacağına dair herhangi bir tahmini tarih yok. Başta PC, PS4 ve SB1 platformaları için çıkacağı açıklanan yapım, üzerinden geçen bu kadar süreden sonra yeni platformlar için de gelecektir diye düşünüyoruz.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir