GTA serisinin meşhur restoranı Cluckin Bell gerçeğe dönüştü

[ad_1]

GTA serisinin birçok oyununda karşımıza çıkan Cluckin’ Bell fast-food restoranı şimdi gerçeğe dönüştü ve oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

ABD eleştirileriyle dolu Grand Theft Auto serisinin meşhur restoranı Cluckin Bell, video oyunlarına mahsus olmaktan çıkıp gerçek hayata dahil oldu. KFC, Popeyes ve bazı ABD fast-food markalarının bir parodisi olan Cluckin Bell, Comic-Con 2022 sırasında San Diego’da açıldı.

GTA oyuncuları Cluckin Bell’e akın etti

Comic-Con 2022 sırasında San Diego’da açılan Cluckin Bell 4 günlük bir “sanat performansı” olarak tanımlanıyor. Grand Theft Auto serisindekine neredeyse bire bir olarak benzeyen restoran kısa süreliğine meraklılarına hizmetler sundu. Çalışanları tıpkı oyunlardaki gibi tavuk şapkaları ve sarı üniformalarla çalışıyor. Hatta içerisinde Sprite markasının bir parodisi olan Sprunk içecekleri dahi satıldı.

GTA serisinin meşhur restoranı Cluckin Bell gerçeğe dönüştü

Restoranda aynı zamanda son oyundaki karakter Trevor Phillip’in posteri de bulunuyordu ve ona satış yapılmayacağı yazıyordu. Ziyaretçiler için gerçek bir GTA deneyimi sunan restoran 24 Temmuz’a kadar hizmet verdi. Henüz bu etkinliğin geliştiricilerle doğrudan ilişkili olup olmadığı bilinmiyor. 

Aşağıda restoranın gerçek hayatta insanlar çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz:


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir