Oyun

Gotham Knights Batgirl oynanış videosu yayınlandı

[ad_1]

Gotham Knights Batgirl oynanış videosu bugün yayınlandı. Bu video oyunculara karakter hakkında ufak ama ilgi çekici detaylar gösterdi.

Bildiğiniz üzere Gotham Knights’ın oynanış videosu Summer Game Fest etkinliği sırasında yayınlanmıştı. Gösterilen ilk karakter Dick Grayson’ın Nightwing’i olmuştu. Nightwing’in yanı sıra BatGirl, Red Hood ve Robin’de fragmandaki karakterler arasında bulunuyor. Oyuncular heyecanla Gotham Knights Batgirl oynanış videosunu bekliyordu ve bu fragman bugün yayınlandı.

Gotham Knights Batgirl oynanış videosu ilginç detaylar içeriyor

Bu karakter gösterimleri, Gotham Knights’ın oynanabilir karakterlerine samimi bir bakış atarak karakterlerinin göz alıcılığını gösterdi. Oyunun genişletilmiş düzenlemeler ve benzersiz kozmetik görünümler sunacağı konuşuluyor. Bugün oyuncular için heyecanlı bir gelişme yaşandı. Gotham Knights BatGirl oynanış videosu yayınlandı. Batgirl’ün oynanışı, Gotham Knights’ın oyunun ilk oynanış fragmanında da görülen animasyonlarına benziyor.

Ancak bunun olumlu bir gelişme olduğu düşünülüyor çünkü oynanışı ilk gösterildiğinde zaten oldukça ihtişamlı gözüküyordu. Bu oynanış videosun bize tonfa silahının savaşta bir nunchaku’ya dönüştürülebileceğini gösteriyor. Batgirl’ün benzersiz pelerin kayması da gösteriliyor, ancak özelliğin ne kadar kapsamlı olacağını bize göstermiyor. Video daha sonra Batgirl’ün, bir isyanın gerçekleştiği Blackgate Hapishanesi gibi görünen yere doğru süzülmesine kadar devam ediyor.

Gotham Knights Batgirl oynanış videosu yayınlandı

Ayrıca Batgirl’ün, son derece belirgin kozmetik donanıma sahip olduğunu görüyoruz. Diğer Bat Ailesi üyeleriyle ekip halinde mücadeleyi gösteren çekimlerin yanı sıra, video aynı zamanda şaşırtıcı görünen kaba bir düşmana da yer veriyor. Hayranlara Gotham Knights’ı ön sipariş vermenin nadir bir Batcycle kozmetik ürününün kilidini açtığını hatırlatalım. Oyuncular Nightwing, Robin ve Batgirl’e güzel tepkilerle cevap verdi. Şimdi sırada Red Hood’un olduğu söyleniyor. 

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir