Geralt Fortnite 4.cü sezonu ile oyuna ekleniyor

[ad_1]

Geralt Fortnite evreninden daha fazla kaçamadı, oyunun 4.cü sezonu ile birlikte Fornite’a eklendi

Geralt Fortnite 4.cü sezon ile oyuna eklendi. Oyuna Geralt haricinde Doom Slayer ve ilerleyen dönemde Muhteşem Hulk’da eklenecek.  Yeni bir adada geçecek olan oyun Unreal Engine 5.1 motoruna geçiş yapacak.

Oyuna ayrıca, yeterince hızlı koşulursa nesnelerin üzerinden atlama  mekaniği ve arazi motosikletleri eklendi.

Geralt Fortnite 4.cü sezonu ile Fortnite evrenine katıldı

Geralt, Fortnite’ın çizgi film tadındaki sanat tarzını yansıtacak şekilde oyuna eklenmişken, Doom Slayer sanki savaşın ortasında geçit açıp Fortnite adasına atmışlar gibi duruyor. Bu Rivyalı Geralt’ın başka bir oyun evreniyle ilk karşılaşması da değil. Oyun dünyasının en meşhur canavar avcısı kendini daha önce Monster Hunter: World’de buluvermişti.

Geralt Fortnite

Amazon ise dün, Geralt ve arkadaşlarının 2023 yılında kendilerini Lost Ark evreninde bulacaklarını duyurmuştu. Witcher’ın, zaman ve mekanı yoğun şekilde işleyen hikayesi sebebiyle Geralt’ın bir portaldan geçtikten sonra kendini herhangi bir oyun evreninde buluvermesi, Witcher’ın hikayesine ters düşmüyor. Bu durum ayrıca Geralt’ın neden portallardan nefret ettiğinin de göstergesi olabilir.

Muhteşem Hulk ise sezonun ilerleyen döneminde oyuna eklenecek. Fragmanı izleyen oyuncular, My Hero Academia animesinden Deku’nun da oyuna eklenecek karakterlerden olduğunu saptamışlar.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir