Oyun

Genç yayıncı Melih Kalkan hayatını kaybetti

[ad_1]

Özellikle CS: Go ve Valorant gibi oyunlarda sergilediği performans ile adından söz ettiren Melih Kalkan’ın hayatını kaybettiği açıklandı.

Melih Kalkan son yıllarda adından söz ettirmeyi başaran genç yayıncılardan birisiydi. Unlost’un desteklediği ve onunla yaptığı yayınlarda yeteneğini sergileme fırsatı bulan genç oyuncudan maalesef üzücü haber geldi. Kistik Fibrosiz hastalığı ile mücadele eden ve bir süredir yoğun bakında olan Melih Kalkan’ın hayatını kaybettiği açıklandı.

Yayıncı Melih Kalkan hayatını kaybetti

Melih özellikle Counter Strike: Global Offansive ve Valorant gibi oyunlarda rakiplerine taş çıkaran bir oyuncuydu. Öyle ki kendisinin başarılı bir esporcu olacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Konuyla ilgili açıklama yapan Cantuğ Özsoy (Unlost) şu ifadelerde bulundu;

“Biricik kardeşimiz Melih ne yazık ki kistik fibrozis hastalığına yenik düştü, melek oldu. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Bayrampaşa Merkez Camiinden kaldırılıp Topkapı Kozlu Mezarlığına defnedilecektir. Sevenlerine duyurulur.”

Tabi bu üzücü haberin ardından başta ünlü yayıncılar olmak üzere birçok espor takımından da başsağlığı mesajları gelmeye başladı. Galatasaray, Beşiktaş, BAU, Surreal, Team Demiral gibi birçok takımdan başsağlığı mesajları yayınlandı.

Biz de oyunculuğunun yanı sıra güler yüzü ve pozitif enerjisiyle tanıdığımız sevgili Melih’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve takipçilerine başsağlığı diliyoruz.

Genç yayıncı Melih Kalkan hayatını kaybetti

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir