FIFA 23 çıkış tarihi ve duyuru fragmanı yayınlandı

[ad_1]

FIFA 23 çıkış tarihi yayınlanan duyuru fragmanı ile birlikte belli oldu. Serinin FIFA adı altında çıkacak son oyunu Sonbahar aylarında yayınlanacak.

FIFA 23 çıkış tarihi yayınlanan duyuru fragmanıyla birlikte duyuruldu. Serinin bu başlıkta çıkacak son oyunu için yayınlanan yeni fragmanda her oyundan tanıdığımız spiker Derek Rae’nin sesini de duymak mümkün. Geçtiğimiz dakikalarda yayınlanan fragman aynı zamanda oyunun bu Sonbahar aylarında piyasaya sürüleceğini de belirtiyor.

FIFA 23 çıkış tarihi ve duyuru fragmanı karşınızda

Bildiğiniz gibi EA Sports bu yıldan itibaren çıkarttığı futbol oyunlarını FIFA adı altında yayınlamayacak. Bunun yerine artık serinin kendi ismi olacak ve görünen o ki yeni rakipleri de ortaya çıkmaya başlayacak. Hypermotion 2 teknolojisini kullanan oyun tüm zamanların en gerçekçi animasyonlarını ve oyun deneyimini sunmayı vaat ediyor. Aynı zamanda bu seneki oyunun kapak yıldızlarından birinin Chelsea kadın futbol takımından Sam Kerr olduğunun daha önce de haberini yapmıştık.

Yeniliklerle beraber kadın futbol takımlarını da içerisinde barındıracak yeni oyun, çeşitlilik konusunda seleflerinden daha kapsamlı bir oynanış vaat ediyor. Fragmanda PSG ve Olympic Lyon kadın futbol takımlarının karşılaştığı bir maça da yer verilmiş. Şayet bu eğer kariyer moduna da güzelce yedirildiyse tadından yenmeyecektir.

FIFA 23 çıkış tarihi ve duyuru fragmanı yayınlandı

Bir devrin bu oyunla birlikte kapandığını söyleyebiliriz. Bundan sonra EA Sports tarafından yayınlanacak futbol oyunları EA Sports FC adıyla çıkacak.

FIFA 23, 30 Eylül 2022 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / S, Stadia ve PC platformları için yayınlanacak. Oyunun PC sürümünün fiyatı ise Steam vitrininde Standart sürümü 699,00 TL ve Ultimate sürümü 899,00 TL şeklinde karşımıza çıkıyor.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir