Oyun

Elden Ring ücretsiz DLC duyuruldu

[ad_1]

Elden Ring ücretsiz DLC duyuruldu. Üstelik oyuncuları büyük bir arenada karşı karşıya getirecek olan bu içerik yarın çıkıyor.

From Software yaptığı açıklama ile Elden Ring ücretsiz DLC duyurusuna imza attı. Üstelik PvP modu için gelecek bu önemli güncelleme 7 Aralık’ta yani yarın çıkıyor.

Elden Ring ücretsiz DLC duyuruldu 

Elden Ring ücretsiz DLC duyuruldu

Colosseum isimli bu güncellemeye aslında oyuncular çok yabancı değil. Çünkü oyunun çıktığı dönemde kapıları kapalı olan bu Colosseum için tahminler yürütülmüş ve bu duyurusu yapılan içeriğe benzer bir içerik geleceği o zamandan kendisini belli etmişti. Resmi duyuru ile birlikte uzun süredir söylentileri dolaşan Colosseum DLC’sinin gerçek olduğunu anlaşılmış oldu.

Yeni ve oldukça şık bir fragmanla duyurusu yapılan Colosseum Güncellemesi, oyuncuları The Lands Between’in etrafına dağılmış büyük arenalarda karşı karşıya gelmelerini sağlayan yeni PvP modları getirecek. Fragman bu yeni modların ne olacağına dair detaylar verilmemiş ama fragmandan bire bir savaşlar dışında ikili ve üçlü karşılaşmaların olacağını (3vs3) görüyoruz. Fragman ve açıklaması şu şekilde;

“Ortaya çıkın savaşçılar ve Kolezyum’un görkeminin tadını çıkarın. Limgrave, Leyndell ve Caelid Kolezyumları kapılarını açarak oyuncuların düello, teke tek ve takım dövüşleri gibi savaşlara katılmalarına olanak tanıyacak.”

Ayrıca bakınız: Elden Ring inceleme

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir