EA Play Steam’de an itibariyle sudan ucuz

[ad_1]

EA Play Steam’de devasa bir indirime girdi ve kütüphanesindeki oyunlara da bakarsak bu fiyata asla kaçmayacağını söyleyebiliriz. İndirim bitmeden hemen alın!

EA Play Steam’de %80 indirime girdi ve an itibariyle EA Games’in oyunlarına ulaşmak için ödeyeceğiniz ücret, sudan olmasa da koladan ucuz. Abonelik hizmeti 4 Ağustos’a kadar aylık 8 Türk Lirası fiyatıyla satılacak ve kütüphanesinde onlarca güzel oyun barındırıyor. 

EA Play Steam’de tekrar 8 TL oldu

Belki hatırlarsınız, ilk çıktığında abonelik sisteminin fiyatı 12 TL idi ve oldukça cazip olduğu için ülkemizde çok ilgi görmüştü. Kütüphanesindeki güzel oyunların yanı sıra sağladığı bazı ayrıcalıklarla da oyuncuların bu fiyata kaçırmaması gereken bir abonelik hizmeti olduğunu söyleyebiliriz. Tabi şunu da belirtelim, bu sadece ilk kez abone olacaklar için geçerli bir kampanya. Eğer daha önce EA Play abonesi olmadıysanız, 4 Ağustos’a kadar ilk ay 8 TL, devamında ise aylık 39,99 TL ödeyerek sisteme üye olabilirsiniz. Aboneliğinizi istediğiniz her an iptal edebileceğinizi de ekleyelim. Yani 8 TL’ye bir ay boyunca merak ettiğiniz tüm EA oyunlarını oynayıp, daha sonra abonelikten çıkabilirsiniz.

EA Play Steam'de dev indirime girdi

Tabi sistem abonelerine bazı ayrıcalıklar sunuyor dedik ama, detaylandıralım. Mesela FIFA 22 ilk çıktığında, EA Play abonelerine özel 10 saatlik bir deneme sürümü bulunuyordu. Eylül ayında FIFA 23’ün çıkacağını ve fiyatının ateş pahası olduğunu da göz önünde bulundurursak, en azından almayı düşünenler 10 saat oynadıktan sonra buna karar verebilir.

Tavsiye: Steam’den 8 TL’ye bir ay abonelik aldıktan sonra, dilerseniz iptal edip Xbox Game Pass’e de geçebilirsiniz. Çünkü Xbox Game Pass içerisinde EA Play hali hazırda bulunuyor ve fiyat olarak daha uyguna, daha büyük bir kütüphaneye erişebiliyorsunuz. Küçük bir tavsiye…

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir