Dreadwolf için kısa bir teaser yayınlandı

[ad_1]

Uzun süredir hakkında yeni haber alamadığımız Dragon Age: Dreadwolf için Bioware isme yönelik, kısa bir teaser yayınladı.

Bioware, Dragon Age gününe özel olarak uzun süredir sessizliğe gömülen yeni oyunu Dragon Age: Dreadwolf için kısa bir teaser yayınlandı.  Bu teaser videosunda oyunun adına adına gönderme yapılacak “Kim bu Dread Wolf?” başlığı seçilmiş. 

Dragon Age: Dreadwolf için kısa bir teaser geldi

Dragon Age: Dreadwolf için kısa bir teaser yayınlandı

Yayınlanan bu videoda Dragon Age: Inquisition’da oynanabilir bir karakter olan ve yaklaşan oyunda da oldukça önemli bir yere sahip olacağını bildiğimiz Solas karakterine yer verilmiş. Videoyu anlatan isim ise yine tanıdık. İlk olarak Dragon Age 2’de oynanabilir karakter olarak karşımıza çıkan Varric, videoyu anlatan kişi olmuş. Kendisi bir zamanlar Dread Wolf Fen’Harel olarak bilinen Solas’ın hikayesini bu videoda bizlere anlatıyor. Yayınlanan video ve videodaki anlatım ise şu şekilde;

“Onu Solas olarak tanıyordum, rüyalara takıntılı düşünceli bir büyücüydü ama uzun zaman önce farklı bir adı vardı – Fen’Harel, Dread Wold. Kadim Elf Yalan Tanrısı ya da tiranlığa karşı kahraman bir isyancı, hangi hikâyeye inandığınıza bağlı. Solas, Elf Tanrılarıyla yaptığı son savaşta onları hapsetti ve dünyamızı fade’in ham büyüsünden ayıran bir perde yarattı. Ama şimdi o perdeyi yırtıp dünyayı yok etmek istiyor ve onu durdurabilecek tek kişi biziz.”

Dragon Age: Dreadwolf için henüz bir çıkış tarihi olmasa da, BioWare merakla beklenen RPG’nin kısa süre önce Alfa aşamasını tamamladığını, yani oyunun artık baştan sona oynanabilir olduğunu doğrulamıştı.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir