Diablo Immortal indirme sayısı 20 milyonu aştı

[ad_1]

Diablo Immortal indirme sayısı, oyuna yapılan sert eleştirileri gölgede bırakacak seviyede, oyun 20 milyondan fazla indirilmiş.

Diablo Immortal indirme sayısı 20 milyonu aşmış. Blizzard’ın resmi açıklamasına göre, ciddi eleştiriler alan oyunu şu ana kadar 20 milyondan fazla oyuncu indirmiş. Bu sebeple oyuna giren herkese Efsanevi Arma,  bol miktarda altın gibi ödüller verilecek. Diablo Immortal mikro harcamaları 2 haftada 24 milyon doları aşmış, bu da oyunun mikro sistemine karşı yapılan “sert eleştiriler” ile tezat oluşturmuştu.

Diablo Immortal indirme sayısı Blizzard’ı memnun etti

Blizzard’ın  ilk mobil oyunu olan Diablo Immortal, mikro ödemesi dramasını bir kenara bırakınca, oldukça olumlu eleştiriler almıştı. Oyun, Diablo’nun kendine has karanlık tarzını ve dünyasını oyuna yansıtırken yeni hikaye ve oynanış elementlerini oyuna katmıştı. Diablo 2 ile Diablo 3 arasında geçen hikaye, Baal’ın Dünya Taşı’nı kirletmesinin ardından Tyrael’in, dünyayı korumak için taşı parçalamasını ve taşın parçalarının dünyanın etrafına dağılmasını konu alıyor.

Diablo Immortal indirme sayısı

Diablo Immortal’ın bu indirme sayısına, mikro ödemeler yüzünden Belçika ve Hollanda’da yasaklanmasına rağmen ulaştığını belirtmek gerek. Oyunun indirme sayısına ve elde ettiği gelire bakınca, oyuncuların tepkisi çoğunlukla olduğu gibi yine sözde kalmış gibi gözüküyor.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir