Oyun

Diablo 4 beta Battle Net Launcher’da gözüktü

[ad_1]

Dün Diablo 4’ün beta sürümü Battle Net Launcher’da görüldü. Bu gelişme oyunun beta sürümünün önümüzdeki haftalarda gelebileceğini gösterdi.

Bildiğiniz üzere Diablo 4’ün çıkış tarihi Xbox Bethesda sunumunda açıklanmıştı. Oyunun çıkış tarihi 2023 yılı olarak açıklansa da bu tarihin erteleneceği konusunda birçok söylenti çıktı. Diablo 4’ün beta sürümünün kayıtları açıldığında bu söylentilerin asılsız olduğu düşünülmeye başlamıştı. Dün yaşanan bir gelişme Diablo 4 beta sürümünün birkaç hafta içerisinde yayınlanabileceğini bize gösterdi.

Diablo 4 beta sürümü önümüzdeki günlerde gelebilir

Oyuncular Blizzard’ın Diablo 4 beta sürümünün yakın zamanda geleceğini düşünüyordu. Diablo 4 beta sürümünün Battle Net Launcher’a eklendiğinin ve test aşamasında olduğunun iddia edilmesiyle bu düşüncenin doğru olduğu konusunda herkes hemfikir olmaya başladı. Tabii ki, henüz indirilecek bir şey gözükmüyor. Bu gelişmeler ne kadar oyunun beta sürümünün yakın zamanda geleceği düşünülse de bu beta da yapılabileceklerin sınırlı olacağı düşünülüyor.

Diablo 4 beta Battle Net Launcher'da gözüktü

Ayrıca, oyunun tanıtım amaçlı Hell’s Ink turunun bir parçası olarak kendilerine bir Diablo 4 dövmesi yaptıran hayranların, dijital bir kopyasıyla birlikte Diablo 4 beta sürümüne erişim hakkı verildiğini iddia eden oyuncular da var. Oyunun beta sürümüne çok az oyuncunun seçileceği düşünülüyor. Şanslı olan oyuncular bu beta sürümünü deneyimleyebilecek ve deneyimlerini diğer oyunculara aktarabilecek. Bu gelişmeler doğrultusunda oyunun gecikme olmadan 2023 yılında piyasaya sürüleceğini düşünebiliriz. Hala resmi bir açıklama yok bu durum daha fazla sürücekmi bilinmiyor. Oyuncular bir süre daha firmanın verdiği küçük detaylarla yetinecek gibi duruyor

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir