Call of Duty: Vanguard ücretsiz oldu

[ad_1]

Oyuncular tarafından en çok sevilen oyun serisinin son yapımı olan Call of Duty: Vanguard ücretsiz oldu. Oyunu test edip oynamanız için mükemmel bir fırsat.

Bugün başlayan bir etkinlik kapsamında PC (Battle.net), PlayStation4, PlayStation5, Xbox One ve Xbox Series üzerinde Call of Duty: Vanguard ücretsiz oldu. Etkinlik yaklaşık yedi gün sürecek, 20 Temmuz Çarşamba günü TSİ 20:00’da başlayacak ve 26 Temmuz Salı günü TSİ 18:00’da bitmiş olacak. Bu süre boyunca oyunu oynamak ve yapım hakkında fikir edinmek için kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

Call of Duty: Vanguard yedi gün boyunca ücretsiz

Call of Duty: Vanguard ücretsiz olduğu süre boyunca, oyuna gelen en son sezonuyla (Mercenaries of Fortune) birlikte gelen yani USS Texas 1945 haritası, Shi No Numa ve Blueprint Gun Game modları ücretsiz olacak. Üstelik Zombie Playlist’lerine erişim hakkınız da bulunmuş oluyor. Bu etkinlik boyunca ana hikaye modu maalesef ücretsiz olan kısımda yok dostlar.

Call

Oyunda oynayacağınız Blueprint Gun Game modu oldukça eğlenceli bir mod. Birbirinden farklı on sekiz silaha sahip olacağımız oyunda, her rahip öldürdüğümüzde elimizdeki silahımız değişecek. Shi No Numa modunda ise karşımıza Zombiler geliyor. Kortifex’i yok etmek için efsanevi silahı tamamlamamız gerekiyor. Toplamda yirmiden fazla Multiplayer haritası ve birden çok oyun moduyla eşsiz bir deneyim yaşamanız için Call of Duty: Vanguard yeni gün süreyle ücretsiz olacak.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir