Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi ertelendi

[ad_1]

James Cameron’un film serisinden esinlenen Ubisoft’un yeni oyunu Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi ertelendi.

Ubisoft yaptığı açıklama ile Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi erteleme duyurusuna imza attı. Duyurulduğunda serinin devam halkasında olduğu gibi bu yılın sonunda çıkacağı açıklanan oyun, 2023 yılına kaydırılan yapımlar arasındaki yerini aldı. Ubisoft, oyunun Nisan 2023’ten sonra çıkacağını açıklayarak aslında bir sonraki mali yıla kaydırıldığını da belirtmiş oldu.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi 2023 oldu

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi ertelendi

Aslında Nisan tarihi sizi yanılmasın. Ubisoft net bir tarih vermezken dediğimiz gibi oyunun bir sonraki mali yıla kaydırıldığını belirtti. Bu da oyunun en erken 2023 Nisan, en geç ise 2024 Mart ayında karşımıza çıkacağını gösteriyor. Açıkçası serinin yeni filminin bu Aralık ayında, bir sonraki filmin ise 2023 Aralık döneminde çıkacağını göz önüne alırsak Ubisoft’un aklındaki çıkış tarihi konusunda nasıl bir yol izleyeceğini kestirmenin güçleştiğini söyleyebiliriz.

Avatar Frontiers of Pandora ismini ilk olarak 2017 yılında duymuş, fakat Avatar Frontiers of Pandora resmi duyurusu ile 2021 E3 döneminde karşılaşmıştık. Dizivion ekibi Massive tarafından geliştirilen oyun hakkında hala çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ubisoft duyuru videosundan sonra adeta bu oyun hakkında sessizliğe gömülmüş durumda.

Ertelenme nedeni olarak net bir şey söylenmezken, Ubisoft “Bu muhteşem küresel eğlence markası, Ubisoft için çok yıllı büyük bir fırsatı temsil ettiği için, yeni nesil teknolojinin tüm avantajlarından yararlanan son teknoloji ürünü bir sürükleyici deneyim sunmaya kararlıyız” açıklamasında bulunmuş.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir