Oyun

Asus ROG Ally SD Kart Okuyucuda Sorun Onayladı

[ad_1]
Asus ROG Ally, taşınabilir oyun cihazı pazarına giriş yapmaktadır ve Valve’in Steam Deck’i ile Logitech’in G-Cloud’uyla rekabet etmektedir. Ancak Asus’un cihazının sahipleri, SD kartlarla ilgili sorunlar hakkında şikayetlerde bulunmaktadır ve şirket, Ally’nin SD kart okuyucusunda bir sorun olduğunu doğrulamıştır.

Şirketin topluluk yöneticisi Pazartesi günü ROG mesaj panosunda şunları yazdı: “İç testlerden sonra, belirli termal stres koşullarında SD kart okuyucusunun yanlış işlem yapabileceğini onayladık.” Asus, Ally’nin fan hızlarını ayarlayan bir güncelleme yayınlayacak, böylece cihazın soğumasına yardımcı olacak ve fan gürültüsünü minimumda tutacaktır.

ROG Ally’de SD kart okuyucusuyla ilgili sorun yaşıyorsanız, birimini incelemek için Asus ile iletişime geçebilirsiniz.

Mayıs ayında piyasaya sürülen ROG Ally, Steam Deck’e göre daha yüksek çözünürlüğe ve daha hızlı bir ekrana sahip olan bir Windows 11 cihazıdır. Ayrıca, 700 dolarlık daha yüksek bir fiyat etiketiyle geldiği belirtilmiştir. CNET’in Ally incelemesi, Ally’nin birçok kategoride Steam Deck’i geçtiğini, ancak aynı kullanım kolaylığı veya daha iyi kontrollere sahip olmadığını söylemektedir.
[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir