Mobil

Samsung Galaxy Z Flip4 Tasarımı Ortaya Çıktı!

[ad_1]

Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Flip4 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Telefonun tasarımını gösteren bir basın görseli sızdırıldı. Yeni model, geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Z Flip3 ile neredeyse birebir aynı tasarıma sahip gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir süredir katlanabilir ekranlı yeni telefonlarıyla gündemde. Zira sektör kaynaklarına göre Samsung, önümüzdeki ay içerisinde bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlik kapsamında hem Galaxy Z Fold4’ü hem de Galaxy Z Flip4‘ü tanıtacak. Şimdiyse Galaxy Z Flip4 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Samsung’un yatay düzlemde katlanabilen ekranlı telefonu Galaxy Z Flip4’ün tasarımı, tüm detayları ile karşımıza çıkmış durumda. Ancak bu akıllı telefonu bekleyenlerin hevesi kursaklarında kalabilir. Çünkü Galaxy Z Flip4’ün tasarımı, Galaxy Z Flip3 ile genel anlamda aynı görünüyor.

Samsung telefonlarla ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip4 işte böyle görünüyor

Samsung Galaxy Z Flip4

Galaxy Z Flip4’ün sızdırılan görüntülerine baktığımızda, telefonun arka tarafındaki ikili kamera kurulumu dikkatimizi çekiyor. Geçmiş dönemlerde, şirketin bu kez üçlü kamera kurulumu tercih edebileceği ileri sürülmüştü. Ayrıca Galaxy Z Flip’in arka kısmındaki ekranının 2 inçten biraz daha büyük olacağı söyleniyor. Fotoğraf, ne yazık ki küçük ekranın boyutu ile ilgili bir bilgi vermiyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 ile ilgili paylaşabileceğimiz pek de bir bilgi yok. Ancak bu telefonla ilgili tüm detayları öğrenmek için uzun bir süre daha beklememize gerek yok gibi görünüyor. Zira iddialara göre Samsung, 10 Ağustos‘ta bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlik kapsamında Samsung Galaxy Z Flip4’ü tanıtacak. Lansmanla birlikte telefonla ilgili tüm detaylar gün yüzüne çıkmış olacak.

“Galaxy Z Flip4’ü bekleyemem Galaxy Z Flip3 satın alacağım!” diyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak :
https://www.mysmartprice.com/gear/samsung-galaxy-z-flip4-first-look-galaxy-unpacked-2022-exclusive/


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir