Ekranınızı Daha Kaliteli Gösterecek Duvar Kağıdı Uygulamalar

Telefonunuzu özelleştirmenin en kolay ve en etkili yollarından biri duvar kağıdını değiştirmek.İster Android ister İOS işletim sistemli bir telefona sahip olun, farklı kategorilerde wallpaper hizmeti sunan pek çok uygulama bulunuyor. İşte biz de bu videomuzda mobil duvar kağıdı uygulamalarını inceliyoruz. Bu uygulamalar aracılığı ile yüksek çözünürlüklü, 4K ya da HD duvar kağıtlarını telefonunuza indirebilirsiniz.

Stokie

İnceleme listemizin ilk sırasında Stokie bulunuyor. Hem Google Play Store hem de AppStore üzerinden indirebileceğiniz uygulama, 10.000’den fazla duvar kağıdı barındırıyor. 

Backdrops

Yine hem Google Play Store hem de AppStore üzerinden indirebileceğiniz Backdrops uygulaması, Android kullanıcılarından 5 üzerinden 4.2; İOS kullanıcılarından ise 4.7 puan almış. 

Walli Fly

Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmeye sahip Walli Fly uygulaması, pek çok farklı kategorideki duvar kağıtlarını sunmasıyla dikkat çekiyor. 

Walpy

Android için farklı temalara sahip duvar kağıtlarına sahip Walpy, Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirilmiş ve 4.6 puan almış. Diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği ise tamamen profesyonel fotoğraflardan oluşması. 

Wall X

1 milyondan fazla indirmesi ve 4.6 puanı ile Google Play Store’da yer alan Wall X, 4K ve HD duvar kağıdı alternatiflerine de sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir