Dizi-Film

Wakanda Forever’dan İlk Fragman Geldi

[ad_1]

MCU’nun merakla beklenen yeni filmi Black Panther: Wakanda Forever’dan ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. Fragman, T’Challa karakterinin ölü olacağını doğrulayarak filme ilk bakışı atmamızı sağladı.

Marvel’ın en sevilen karakterlerinden biri olan Black Panther, 2018 yılında beyaz perdeye taşınarak Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) kendi filmine sahip olmuştu . Ancak 2020 yılında filmin hayranlarını üzecek bir olay gerçekleşmiş, Black Panther’e hayat veren Chadwick Boseman kanser nedeniyle hayatını kaybetmişti. 

Yetkililer de Boseman’ın yerinin doldurulamayacağını belirterek Black Panther 2’de karakterin yer almayacağını duyurmuştu. Şimdi ise hayranlar tarafından merakla beklenen devam filmi Black Panther: Wakanda Forever’dan ilk tanıtım fragmanı, ABD’de gerçekleştirilen San Diego Comic Con’da (SDCC) paylaşıldı. 

Black Panther: Wakanda Forever’dan ilk fragman: 

Görsel ve müzik konusunda oldukça doyurucu olduğu görülen teaser, Boseman’ın yer almayacağı yeni Black Panther filmine ilk bakışı atmamızı sağladı. Wakanda’daki diğer karakterlerin yaşadıklarına odaklanacağı belirtilen filmlere T’Challa’nın (Black Panther) ölü olacağı da fragman ile görülmüş oldu. Ayrıca, T’Challa’nın annesi Ramonda’nın da ‘ailesini kaybetmek’ ile ilgili yaptığı bir konuşma da büyük dikkat çekti. 

11 Kasım 2022 tarihinde vizyona girecek filmle ilgili yapılan açıklamalarda; Ramonda, M’Baku, Okoye, Shuri gibi karakterlerin T’Challa’nın ölümünün sonrasında Wakanda’yı korumaya çalışacağı belirtildi. Bunun yanı sıra filmin kötüsü Namor karakteri de fragman ile birlikte ilk kez görünmüş oldu.

Marvel hayranları tarafından heyecanla beklenen Black Panther: Wakanda Forever’ın yönetmen koltuğunda tıpkı ilk filmde olduğu gibi Ryan Coogler oturuyor. Yapımın kadrosunda ise Leititia Wright, Martin Freeman, Tenoch Huerta, Lupita Nyong’o, Angela Bassett, Danai Gurira ve daha birçok ünlü isim yer alıyor. 

Kaynak :
https://comicbook.com/marvel/news/black-panther-wakanda-forever-synopsis-confirms-tchalla-death-comic-con-2022/


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir