Rosie Perez, ‘Your Honor’ın İkinci Sezon Kadrosunda

[ad_1]

Bryan Cranston liderliğindeki dizi, ikinci sezonuyla sona erecek.

Showtime’ın hukuki draması Your Honor’ın kadrosu biraz daha genişliyor. Rosie Perez (Now and Then), dizinin ikinci sezonuna katılmak için anlaşmayı imzaladı. Oscar adayı oyuncu, New Orleans suç çetesini çökertmek için isteksiz bir varlıkla çalışan “karizmatik” bir ABD Avukat yardımcısı olan Olivia Delmont adlı bir karakteri oynayacak. Perez’in oyuncu kadrosuna katılımına ek olarak, Andrene Ward-Hammond’ın (Manifest) önümüzdeki sezon için düzenli bir role terfi ettiği de bildirildi.

2017 yapımı İsrail dizisi Kvodo’nun bir uyarlaması olan Your Honor, Emmy ödüllü Bryan Cranston’ı (Breaking Bad), genç oğlu bir vur-kaç olayına karışan ve yüksek bahisli bir yalan oyununa yol açan New Orleans yargıcı Michael Desiato olarak karşımıza çıkarıyor. Başlangıçta bir mini dizi olarak tasarlanan Your Honor, Aralık 2020’de çıkış yaptı. Showtime’ın tarihindeki en başarılı ilk sezonunu geçirdikten sonra, gösteri 10 bölümlük ikinci sezon için yenilendi ve Cranston rolünü tekrarlamak için geri döndü.

Perez, Your Honor’a katılmadan önce, Kaley Cuoco ile birlikte HBO Max serisi The Flight Attendant’ta Megan Briscoe olarak yer aldı. Diğer yeni TV projeleri arasında Netflix’in Big Mouth yan ürünü Human Resources ve Maya and the Three yer alıyor. Ancak Perez, muhtemelen Do the Right Thing, White Men Can’t Jump ve Birds of Prey gibi filmlerdeki çeşitli rolleriyle daha çok tanınıyor. Perez’in eklenmesi, Cranston’ın bu ayın başlarında şovun ikinci sezonunun sonuncusu olacağını açıklamasının ardından geldi.

Your Honor’un kadrosunda ayrıca Michael Stuhlbarg (Call Me By Your Name), Hope Davis (For the People), Carmen Ejogo (Selma), Hunter Doohan (Truth Be Told), Sofia Black-D’Elia (Single Drunk Female), Isiah Whitlock Jr. (The Wire) ve Keith Machekanyanga (The Rookie) yer alıyor. Cranston, dizide başrol oynamanın yanı sıra, Robert ve Michelle King (The Good Fight, The Good Wife) ve Liz Glotze (The Good Fight, Evil) ile birlikte dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Dizinin ikinci ve son sezonu şu anda prodüksiyon aşamasında.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir