Dizi-Film

Nimue’yu Nerede Bulabilirim? (51 karakter)

[ad_1]
Fae’nin Tanrıçası olan Nimue, Remnant 2’de bulabileceğiniz bir NPC’dir. Uyuyan bu varlığın nerede olduğunu bulabilenler için son derece nadir eşyalar sunarak yan görevlerde yardımcı olur. Karakterleriniz için birçok kampanya rastgele oluşturulurken, Nimue hepsinde tutarlı bir şekilde ortaya çıkar. Keşfedenlere birçok rehberlik sunan Nimue, ayrıca gizli bir başarıyı açabilir.

Bir oyun başlattığınızda, her dünyanın yapısı tamamen rastgele olup, yaratılmış karakterleriniz için Sonsuz Possibilities ekler. Ancak, Nimue, orada yaşayan Fae’nin bir tanrıçası olduğu için her zaman Losomn’da bir yerde ortaya çıkar. Nimue’yi Losomn’da bulmanın ana nedenlerinden biri, güçlü bir dünya patronu olan Impostor King’e meydan okuyabileceğiniz yeri açıklamasıdır.

Nimue’nun Konumu
İki konumda Nimue’nun ortaya çıkma şansı vardır. Bunlar Beatific Sarayı ve Morrow Parishi Sanatoryumu’nda bulunan Nimue’nun Saklanma Yerleri olarak adlandırılır. Retreat, haritanızda bariz bir konum değildir, ancak Losomn çevresindeki Sanatoryum’dan geçerek bu yere ulaşabilirsiniz. Altın bir kapı, Sanatoryum’un katlarından birinde olma şansına sahiptir, ancak Parishi, kampanyanızın veya Macera Modu dönemizin bir parçası olmayabilir. Nimue’yu Saklanma Yeri veya Beatific Sarayında bulduğunuzda, o bölge, herhangi bir zamanda hızlı seyahat yapabileceğiniz bir kontrol noktası kazanırken, malzeme toplaması yaparken.

Öte yandan, Remnant 2’deki Beatific Sarayı, Sanatoryum gibi yerlere benzer şekilde haritanıza gelebilir ve bu sefer sizi Nimue’ye götüren gizli bir asansörü içerir. Saray, her yinelemede benzersiz bir yapıya sahip olduğundan, her defasında farklı bir kata sahip olabilir. Bu yol, bir tablonun arkasında yatar ve asansör boşluğunun yarısında başka bir Nimue’nun Saklanma Yeri daha bulunur.

Nimue’yi Bulmak İçin Ödüller
Nimue’nun Saklanma Yeri’ne seyahat ederseniz, Mavi Tanrıça gizli başarımını kazanırsınız ve Shaper of the Fae ile üretebileceğiniz beş eşya elde edersiniz. Bunlardan dört tanesi başlangıçta kullanılamazken, açıklamaların yerine soru işaretleri bulunur. Nimue, karakterinizin takip edebileceği gizli görevlerin ipuçlarını verecektir, ancak bunlar Remnant 2’deki karakter arketipinize nelerin oluşturulduğuna bağlı olabilir. Ara sıra Nimue, Saklanma Yeri’nde uyuyor olabilir ve eşyalar için onunla konuşamazsınız, ancak bir süre sonra mekanı terk edip geri dönene kadar beklemeniz gerekecektir. Nimue uyurken, ona Dreamcatcher kullanarak ödül olarak Ay Hilal Yayı’nı kazanabilirsiniz. Bu tanrıçanın rüyaları aynı zamanda karakterinizi yeni bir dünyaya taşımanıza yardımcı olur, burada yeni malzemeler keşfedebilir ve yeni silahınızın gücünü artırabilirsiniz.

Remnant 2
Platform: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC
Çıkış Tarihi: 23 Temmuz 2023
Geliştirici: Gunfire Games
Yayıncı: Gearbox Publishing
Tür: Üçüncü Şahıs Nişancı, Aksiyon
ESRB: M
Önceki Oyun: Remnant: From the Ashes
[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir