Dizi-Film

Hugh Jackman, Animasyon Dizisi ‘Koala Man’in Kadrosunda

[ad_1]

Hugh Jackman, Hulu’nun yaklaşmakta olan yetişkin animasyon komedi dizisi “Koala Man”in seslendirme kadrosuna katıldı. Mart 2021’de Hulu’da sipariş edilen dizi, baş karakteri de seslendiren Michael Cusack tarafından yaratıldı. Dizi, Kevin’i (Cusack) ve tek süper gücü, Dapto kasabasında kurallara uyma ve küçük suçları ortadan kaldırma tutkusu olan çok gizli olmayan kimliğini takip ediyor.

Avustralya’nın herhangi bir banliyösü gibi görünse de, hem kozmik hem de insan yapımı şeytani güçler, durumdan şüphelenmeyen Daptonyalılara saldırmak için pusuda bekliyor. Memleketini temizleme ve sık sık hüsrana uğramış ailesini maceralarına dahil etme arayışında olan Koala Man, hazır bekliyor. Kötü beyinleri, doğaüstü korkuları veya daha kötüsünü yenmek için ne gerekiyorsa yapacak. Jackman, Dapto’nun en sevilen adamı ve Belediye Meclisinin başkanı olan Big Greg’i canlandıracak. Karakter açıklamasına göre, Big Greg yalnızca başarıyı biliyor.

Avustralyalı Jackman, en çok 20th Century Fox’un “X-Men” film serisinde canlandırdığı Logan, nam-ı diğer Wolverine ile tanınıyor. 2000 yılında “X-Men” filmiyle başlayan karakteri canlandırdı ve 2017’de R dereceli hit “Logan” ile pençelerini astı. Jackman’ın diğer önemli film rolleri arasında “Les Misérables”ın 2012 versiyonu yer alıyor ve bir komedi veya müzikalde en iyi erkek oyuncu dalında Altın Küre ve Akademi Ödülü adaylığı elde etti. Diğer film rolleri arasında “Prisoners”, “The Greatest Showman” ve “Prestige” yer alıyor. Ayrıca 2005 yılında Tony Ödülleri’ne ev sahipliği yaptığı için Emmy kazandı ve kariyeri boyunca beş kez Emmy’ye aday gösterildi. Jackman aynı zamanda başarılı bir tiyatro oyuncusu.

Cusack, diziyi yaratmanın ve oynamanın yanı sıra Justin Roiland, Dan Hernandez ve Benji Samit ile birlikte yönetici yapımcı olarak da hizmet veriyor. Michael Cowap. Hernandez ve Samit aynı zamanda dizinin showrunner’ları. Michael Cowap ve Emma Fitzsimmons ayrıca Princess Bento’nun yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Scott Greenberg, Joel Kuwahara, Dana Tafoya Cameron ve Ben Jones, Bento Box Entertainment’ın yönetici yapımcılarıdır. 20th Television Animation, Hulu için yapımcılığını üstleniyor. Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli Geri bildirim gönder Yan paneller

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir