Dizi-Film

“Genshin Impact 4.0 Canlı Yayını: Tarih, Saat ve Beklentiler”

[ad_1]
Genshin Impact 4.0 canlı yayını, Fontaine bölgesi hakkında oyunculara daha fazla bilgi sunacak olan etkinlik olarak büyük bir heyecanla bekleniyor. Böyle bir canlı hizmet başlığı olarak, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu sürekli olarak oyunun içeriğine daha fazla içerik eklemek için güncellemeler alıyor. 4.0 sürümü, Teyvat’ın beşinci büyük bölgesini ekleyerek ve ana Archon hikayesi devam ederek Genshin Impact’in üçüncü yılının başlaması bekleniyor. Adalet Ulusu için resmi tanıtımlar, çeşitli Genshin Impact 4.0 sızıntılarıyla desteklenen birçok yeni oyun mekaniğine işaret ediyor. Bu şu ana kadar sadece sızıntılar değildi, çünkü bölgeden birden fazla karakterin ayrıntıları resmi onaydan önce paylaşıldı. Örneğin, Freminet’in Genshin Impact 4.0’daki oynanış kiti, karakterin HoYoverse tarafından önümüzdeki 4-yıldızlı bir kahraman olarak onaylandığına rağmen tamamen sızdırıldı. Bu bilgi parçası, diğer birçok ayrıntı gibi, Genshin Impact 4.0 canlı yayını sırasında doğrulanmalıdır.

Genshin Impact 4.0 Canlı Yayını Ne Zaman Gerçekleşecek (Tarih ve Saat)

Oyunun güncellemeleri genellikle nasıl planlandığına bağlı olarak, 4.0 Sürümü’nün ne zaman ekleneceğini tahmin etmek mümkündür. İlgili sürüm canlı yayınlarının tarihleri genellikle tahmin edilebildiği gibi, Genshin Impact 4.0 canlı yayınının ne zaman gerçekleşeceği tahmin edilebilir. Sürüm canlı yayınları, resmi lansmanından iki hafta önce hafta sonlarında gerçekleşir. 4.0 Sürümünün 19 Ağustos’ta gelmesi beklenirken, güncellemeler arasında altı haftalık bir takvime dayalı olarak, 4.0 Sürümü canlı yayını 4 Ağustos ile 6 Ağustos arasında gerçekleşmelidir. Etkinliğin tam tarihi ve saati henüz onaylanmadı. Bu makale, HoYoverse resmi olarak Genshin Impact 4.0 canlı yayını duyurduğunda kesin bilgilerle güncellenecektir.

Genshin Impact 4.0 Canlı Yayınından Ne Beklenmeli – Karakter Bantları

Bir .0 Sürümü olarak, Genshin Impact 4.0 canlı yayını yoğun bilgi sunacak ve birçok yeni bilgiye sahip olacaktır. Tüm canlı yayınlarda olduğu gibi, sunumun ana ögelerinden biri karakter bantları olacaktır. 4.0 Sürümü, Genshin Impact’e ilk kez Fontaine karakterlerini tanıtacak, bu yüzden bu karakterler öne çıkacak. 4.0 Sürümü için HoYoverse tarafından Lyney, Lynette ve Freminet isimli üç yeni Fontaine karakteri resmi olarak onaylandı. Lyney ve Lynette, 2020 yılında ilk kez duyurulan Fontaine kahramanlarıdır. Lyney’nin Pyro beş yıldızlı bir karakter olduğu onaylandı ve dikkatleri Fontaine’in 4.0 Sürümüyle çekebilmek için muhtemelen Phase 1 bantlarının biri olarak sunulacak – bu, Genshin Impact 4.0 canlı yayınında doğrulanmalıdır. Kız kardeşi Lynette’nin ise büyük olasılıkla 4 yıldızlı bir karakter olarak Phase 1 bantlarında tanıtılması bekleniyor. Lynette’nin Anemo karakter olduğu onaylandı ve sızıntılar, onun sub-DPS ve destek özelliklerine sahip bir kılıç ustası olduğunu gösteriyor, Lyney ise birincil DPS okçu. Öte yandan, Freminet Cryo türünde bir claymore kullanıcısıdır ve sızıntılar, onun bir Fiziksel DPS olduğuna işaret etmektedir. Freminet’in karakter bantlarının Phase 1 veya Phase 2’de tanıtılıp tanıtılmayacağı belirsizdir, ancak bu bilgi de Genshin Impact 4.0 canlı yayınıyla doğrulanacaktır. Diğer bantlar henüz duyurulmadı, ancak Genshin Impact 4.0 karakter bantlarıyla ilgili çok sayıda sızıntı oldu. Bilgilere göre, 4.0 Sürümünün Phase 1 bantlarında Lyney ile birlikte Yelan da bir rerun karakter olarak yer alacak. Bu bilgi, Uncle YC gibi Genshin Impact topluluğunca güvenilir kabul edilen sızıntı kaynakları tarafından paylaşıldı. Sızıntılara göre, Genshin Impact 4.0’deki Phase 2 beş yıldızlı karakter bantları sadece rerunlar olacak. Güncellemenin ikinci yarısında göze çarpan karakterler Tartaglia ve Zhongli olacak. Bu sızıntıların henüz doğrulanmadığını ve sürümün yayınlanmadan önce yanıltıcı veya değişime açık olabileceğini belirtmek önemlidir. Genshin Impact 4.0 canlı yayını, hangi karakterlerin bantlarda yer alacağını ve güncellemenin hangi kısmında olacaklarını doğrulayacaktır.

Genshin Impact 4.0 Canlı Yayınından Ne Beklenmeli – Fontaine Detayları, Karakterler & Hikaye

Karakter bantlarının yanı sıra, yaklaşan canlı yayında Fontaine hakkında daha fazla bilgi yer alması bekleniyor. Bölge, önceki sürümlerinin canlı yayınında kısaca gösterilerek izleyicilere bölgenin mimarisinin, gizemli bir karakterin ve Hydro Seyyah’ın nasıl çalıştığının bir ön izlemesini verdi. Şimdi, Genshin Impact 4.0 canlı yayınında bölgenin nasıl çalıştığına, neyle tanındığına ve bölgedeki karakterlerin nasıl yaşadığına dair daha ayrıntılı bilgiler verilmesi muhtemeldir. Fontaine’de farklı karakterlerin HoYoverse tarafından resmi teaser fragmanda gösterildi ve onlar hakkında daha fazla bilgi sunulabilir. Ana şehir muhtemelen Genshin Impact 4.0 canlı yayınında gösterilecektir, belki Navia ve Charlotte ile birlikte – Charlotte’ın Windblume Festivali etkinliğindeki önceki tanıtımından sonra, şimdi Fontaine’de gösterileceği ve belki de yerel gazete yayıncısı Steambird’de yer alacağı bir şans vardır. Sızıntılar ve ipuçları Fontaine’nin sağlam bir hapishane sistemi olduğunu gösteriyor. Wriothesley ve Sigewinne gibi karakterler hakkındaki sızdırılan ayrıntılar, onların çevreyle olan ilişkilerine işaret ediyor. Wriothesley bir polis memuru iken, Sigewinne hapishane hemşiresidir. Hapishane, Fontaine’in yargı sistemiyle doğrudan bağlantılıdır ve Neuvillette tarafından yönetilmektedir. Yüksek Mahkeme başkanı, Hydro Archon Furina tarafından denetlenen ve Clorinde tarafından korunan şehir geleneğinden sorumludur. Sızdırılan ve speküle edilen tüm bu bilgiler Genshin Impact 4.0 canlı yayınında doğrulanabilir.

Genshin Impact 4.0 Canlı Yayınından Ne Beklenmeli – Yeni Oyun Mekanikleri

Çeşitli sızıntılar ayrıca Fontaine’nin şehir içindeki ışık ve karanlık şeklindeki rakip fraksiyonlara sahip olduğunu göstermektedir. Bu fraksiyonlar Pneuma ve Ousia olarak bilinir ve Genshin Impact 4.0’deki Lynette’nin sızdırılan oynanış kitine de gözlemlendiği gibi, oynanışla bir bağlantıya sahip olabilirler.
[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir