Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü’nün Başrolü Paylaştığı “Gönül”den İlk Fragman!

[ad_1]

Netflix Türkiye’nin yeni projesi “Gönül”den ilk fragman yayınlandı. Romantik komedi türündeki filmin başrollerini Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü üstleniyor.

BKM yapımı film Soner Caner tarafından yazıldı ve yönetildi. “Gönül”ün oyuncu kadrosunda ayrıca Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alıcı, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya, Haydar Köyel, Yıldırım Şimşek gibi isimler yer alıyor. 

Filmin konusu kısaca şöyle: Piroz, erkek kardeşiyle birlikte köy köy gezip, düğünlerde ve cenazelerde keman çalıp, şarkı söyleyerek geçimini sağlayan genç bir adamdır. Onun hayatı, bir düğünden önce Sümbül adındaki geline aşık olmasıyla bambaşka bir hal alır. Sümbül de aynı şekilde Piroz’u gördüğü an aşık olmuştur. Düğünün iki aile arasında çıkan çatışmayla sonlanmasından sonra Sümbül istenmeyen gelin haline gelir ve öldürülmesi düşünülür.

Sümbül’ü kurtarmak için her şeyi göze alan Piroz, onu kaçırıp kendi köyüne getirir. Yıllar önce aynı sorunları yaşayan Piroz’un babası Mirze ve köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül’ün ailesi de bu durumu kabullenemeyip, silahlanarak kızlarının peşine düşer. Piroz ve Sümbül, peşindekilerden kurtulmak için büyük nehri aşıp, köyden uzakta başka bir yere taşınır. Mirze ise arkada kalarak kötü adamlara karşı koymaya çalışır.

“Gönül” 10 Ağustos’ta Netflix’te!

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir