Andrew Garfield, TV Kariyerinde Hız Kesmiyor

[ad_1]

Kendisine yakın zamanda Primetime Emmy adaylığı kazandıran Under the Banner of Heaven’daki Dedektif Jeb Pyre rolünden yeni çıkmış olan aktör Andrew Garfield, Universal International tarafından üretilen bir mini dizi olan Hot Air’de İngiliz girişimci ve milyarder Richard Branson olarak rol almaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Deadpool 2 ve Hızlı ve Öfkeli bir yan ürün olan Hobbs ve Shaw ile tanınan David Leitch üstlenecek.

Mini dizi, daha önce Paddington 2’nun senaryosunda çalışmış olan Jon Croker tarafından yazılacak altı bölümden oluşacak. Dizinin temeli, Branson ve şirketi Virgin Airways’in yükselişi ve karşı karşıya olduğu çatışma etrafında dönecek. British Airways’in ona karşı kampanyaları gibi detaylar yer alacak. Dizi, Martyn Gregory tarafından yazılan Dirty Tricks: British Airways’ Secret War Against Virgin Atlantic adlı kitabına dayanacak.

Branson, şirketini 1984’te kurdu ve hızla öne çıktı. 90’larda, Branson’un şirketinin hızlı yükselişine yanıt olarak, rakip British Airways, Virgin Atlantic’e karşı içeriden bilgi edinme girişiminde bulundu ve Branson sonunda dava açana kadar uydurma hikayelerle karalama kampanyası gibi kirli taktikler kullanmaya başladı. Böyle ilginç bir arka plan hikayesiyle Hot Air, izleyicilerin dikkat etmesi gereken ilgi çekici ve heyecan verici bir hikaye.

Son Primetime Emmy adaylığının yanı sıra, Garfield daha önce Mel Gibson’ın yönettiği Hacksaw Ridge ve Lin-Manuel Miranda’nın yönettiği Tick, Tick… Boom! filmleriyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Bununla birlikte, oyuncu en çok 2012’den 2014’e kadar The Amazing Spider-Man serisindeki Spider-Man rolüyle tanınıyor ve sonunda Tom Holland ve Tobey Maguire ile birlikte çok yönlü film Spider-Man: No Way Home’la karaktere geri döndü.

[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir