Coin Haberleri

Zipmex Teklifleri Değerlendirecek • Coinkolik

[ad_1]

Zipmex, şirketin satışıyla ilgili, taraflarla görüşülüp sonrasında olası bir teklifin özenle değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde kripto para borsası Zipmex para çekim işlemlerini bir süreliğine pasife almıştı. Bu haberi size duyurmuştuk ve çok geçmeden şirket para çekimlerini tekrar aktif edeceğini açıklamıştı. Şimdi ise şirketin içinde beklenmedik olaylar yaşanıyor.

Zipmex: Olası Teklifleri Değerlendireceğiz

Bloomberg‘in yayımladığı habere göre, Singapur ve Tayland’a hizmet veren Zipmex, şirketin satılması hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Zipmex‘in şirket satışıyla ilgili attığı tweet şu şekilde:

“Çeşitli ilgili taraflarla yaptığımız görüşmeler önemli ölçüde ilerledi. Taraflardan biri, Durum Tespitini başlatabilmek için gizlilik yükümlülüklerini içeren bir Mutabakat Muhtırası’nda bazı şartlar önerdi. Durum tespiti başlayacak”

Kripto para borsası Zipmex para çekimini askıya aldıktan sonra çok fazla tepki gördü. Şirket, geçtiğimiz cuma günü tepkilerden sonra para çekimini tekrardan aktif hale getireceğini bir tweet ile açıklamıştı. Fakat ticaret işlemlerinin bir sonraki duyuruya kadar devre dışı olacağını da belirtmişti.

Hatırlatmak gerekirse, haziran ayında kripto kredi faaliyeti gösteren Celsius, piyasa şartlarını öne sürerek para çekme işlemlerini bir sonraki duyuruya kadar pasife almıştı.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir