Coin Haberleri

Zipmex Para Çekme İşlemlerini Tekrar Aktif Ediyor • Coinkolik

[ad_1]

Zipmex, para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden etkinleştirecek, ticaret işlemleri ise bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak.

Kripto para borsası Zipmex, piyasadaki hareketlilik nedeniyle geçtiğimiz gün para çekme işlemlerini askıya aldığını belirtmişti. Şimdi ise şirket, para çekme işlemini tekrardan aktif hale getirmek için çalışmalara başladığını hatta bu konu hakkında da tüm seçenekleri araştırdığını belirtti.

Zipmex Para Çekme İşlemini Tekrardan Başlattı

Kripto para dünyasında iniş çıkış çok fazla olduğundan dolayı bazı borsalar küçülmeye gitti. Bazıları ise para çekme işlemlerini askıya alarak zararı düşük seviyeye indirmeye çalıştı. Geçtiğimiz gün ise Zipmex de resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak, para çekme işlemlerini askıya aldı.

Açıklama ise şu şekildeydi;

“Değişken piyasa koşulları da dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki koşulların bir kombinasyonu ve kilit iş ortaklarımızın bunun sonucunda ortaya çıkan finansal zorluklar nedeniyle, platformumuzun bütünlüğünü korumak için, bir sonraki duyuruya kadar para çekme işlemlerini duraklatacağız”

Şirket bu açıklamayı yaptıktan sonra para çekme işlemlerini pasif hale getiren şirketler kervanına katılmış oldu. Ancak bugün geçtiğimiz saatlerde şirket resmi Twitter hesabından açıklama daha geldi.

Zipmex

Yapılan açıklama şöyle;

“21 Temmuz 2022 saat 18:00’de (GMT+7) para çekme ve para yatırma işlemlerini yeniden etkinleştireceğiz. Ticaret işlemleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı olacak.”

Şirket Türkiye saati ile bugün 22.00’da para çekme işlemlerini tekrardan aktif hale getirecek fakat ticaret işlemleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak. Ayrıca şirket, açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Dağıtım ortaklarımıza yatırılan fonlarımızın ve varlıklarımızın çoğunu geri aldı. Ayrıca kalan ödenmemiş varlıklar için durumu çözmek için aktif olarak çalışıyoruz. Operasyonlarımız üzerinde de maddi bir olumsuz etki kesinlikle olmadı”


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir