Coin Haberleri

Nouns DAO, Kripto Dedektifine 100 ETH Bağışlayacak • Coinkolik

[ad_1]

Merkeziyetsiz kripto kuruluşu Nouns DAO, kripto dedektifi olarak tabir edilen ZachXBT‘ye 100 Ethereum (ETH) bağışlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain ve kripto paraların küresel genişlemesi, beraberinde dolandırıcılık ve hack olaylarını da getirdi. Özellikle kripto dolandırıcılığı, yatırımcıların en önemli korkularından birisi oldu. Kripto kuruluşlarının önlem çabalarına ve ülkelerin yasal hazırlıklarına rağmen, sektördeki kötü sonuçlar son bulmuyor. Bu alanda çalışmalar yürüten araştırmacı ZachXBT, birçok olayları gün yüzüne çıkarmasıyla tanınıyor. Bazı kripto yatırımcıları, kendisi için kripto dedektifi tabirini kullanıyor. Son olarak Nouns DAO, ZachXBT‘yi destekledi.

Nouns DAO, ZachXBT’ye 123 Bin Dolar Bağışladı

Topluluğunun verdiği oylar ile yönetişim sergileyen Nouns DAO, kripto dedektifi ZachXBT‘ye bağış yapmak için bir oylamaya gitti. Topluluğun yaklaşık yüzde 90‘ı bu ödülün verilmesini tercih etti. Oylamanın sonucunda Nouns DAO, kripto dedektifine 100 Ethereum (ETH) bağışlayacak.

Nouns, her 24 saatte bir profil fotoğrafı NFT‘si satmasıyla ön plana çıktı. Bu satışların gelirleri, Nouns DAO hazinesine yatırılıyor. Projenin hazinesinde, 29.124 adet ETH bulunuyor.

Platformun bu kararına yanıt veren ZachXBT, minnettarlığını dile getirdi. Kripto dedektifi, ayı piyasası uzun sürerse veya bir stajyer kiralanırsa fonların harcanmadan kalabileceğini belirtti.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir