Coin Haberleri

Kripto Düzenlemesi Önümüzdeki Yıla Ertelenebilir • Coinkolik

[ad_1]

ABD’li senatör Cynthia Lummis, BloombergCrypto’ya önemli açıklamalarda bulundu. Wyoming senatörü Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen gelecek yıla ertelendiğini belirtti.

ABD’li Senatör Lummis’den Önemli Kripto Açıklaması

Birçok ülke kripto para piyasasının düzenlenmesi için gerekli adımların atılmasını savunuyor. Fakat buna rağmen çoğu ülkeden konuyla ilgili net bir hamle henüz gelmedi. ABD’li Wyoming senatörü Cynthia Lummis, Bloomberg’in canlı yayınına katılarak konu hakkında açıklamalarda bulundu. Senatör Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen önümüzde yıla ertelendiğini aktardı.

Senatör Cynthia Lummis, kripto düzenlemesinde küresel bir iş birliğinin olması gerektiğinin altını çizerek şunlar söyledi:

Düzenleyicilerin iş birliği içerisinde bir karara vararak, girişimlerin ve yeniliklerin önünü kapatmadan yatırımcıları korumaları gerekiyor.

senator lummis kripto duzenlemesi onumuzdeki yila ertelendi

Geçtiğimiz mart ayında New York senatörü Kirsten Gillibrand ile birlikte düzenleyici netliğe odaklanan bir yasa tasarısı üzerinde çalıştıklarını duyuran senatör Cynthia Lummis, sektörün gelecekte nasıl düzenlenmesi gerektiğine dair geniş tabanlı bir çerçeve sunacağını vurgulamıştı. Tasarı, kripto sektörüne büyük bir vergi yükü getiren tartışmalı altyapı yasası ile endişeleri gidermeyi de amaçlıyordu.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir