Binance Türkiye’den Üniversite Öğrencilerine Web3 Eğitimi • Coinkolik

[ad_1]

Binance Türkiye, finansal okur yazarlık bilincinin artırılması amacıyla üniversite öğrencileri için başlattığı eğitim serisine Web3 ile devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İnternetin geleceğinin yeni adımlarını oluşturan web3, şirketlerin teknolojiyle arasındaki mesafesinde önemli bir yere sahip. Dijitalin hayatımızın neredeyse her alanında olması insanlığın geleceğini de şekillendiriyor. İnternet ile birlikte özellikle son 20 yıl içerisinde radikal adımlara tanık oluyoruz. Binance Türkiye de web3 alanına ilgi duyan üniversite öğrencileri için eğitim düzenliyor.

Binance Türkiye, Üniversite Öğrencileri için Web3 Eğitimi Başlatıyor

Binance’in üniversite öğrencilerine yönelik hazırladığı eğitim serisinin odak noktasında bu kez web3 var.

Binance Türkiye, kripto eğitimin ardından bu kez de Web3’ü mercek altına alıyor. Ücretsiz düzenlenecek etkinlikte; blokzincir ekosisteminin yapısı, NFT ve kripto para birimleri gibi geleceğin dünyasının şekillenmesinde önemli rol oynayacak konular paylaşılacak.

binance turkiye web3 egitimi

Webinara ilk kez Binance Türkiye CEO’su Mücahit Dönmez, sürpriz konuk olarak da teknoloji alanında başarılı çalışmaları ile bilinen Cerebrum Tech’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erdem Erkul katılacak.

Webinarın sonunda katılımcılara etkinlik konuları ile ilgili bazı sorular yöneltilecek. Bu kapsamda soruları doğru cevaplayan öğrenciler çeşitli ödülleri kazanma şansı elde edecek.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir