Anthony Scaramucci’den Kısa Vadeli Bitcoin Bitcoin İtirafı • Coinkolik

[ad_1]

Yatırım şirketi Skybridge’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin‘e kısa vadeli olarak yatırım yapma konusunda düşüncelerini paylaştı. CNBC ile yapılan yakın zamandaki röportajda konuşan Scaramucci, Bitcoin’e kısa vadede büyük yatırım yapmanın bir hata olduğunu kabullendi.

Scaramucci: “Bitcoin’e Kısa Vadede Yatırım Yapmak Bir Hata”

Skybridge yatırım şirketi kurucusu ve ünlü finans uzmanı denildiğinde akla ilk gelenlerden olan Anthony Scaramucci, uzun vadede en büyük kripto para biriminde kazanç sağlayacağı yönünde düşüncesi bulunuyor. Aslında Anthony Scaramucci Bitcoin yatırımının çok da sağlıklı olmayacağını dile getirdi.

Ayrıca Antoino Scaramucci şu şekilde şu şekilde açıklama yaptı;

Anthony Scaramucci Bitcoin

Bitcoin yatırımını dört yıllık bir aralıkta ölçmek istiyorum. Bitcoin’i dört yıllık bir döngü boyunca tuttuysanız, güzel paralar kazandığınızı düşünüyorum. Bitcoin son faiz artışları ile beraber negatif yönde etkilendi fakat merkez bankalar sistemi duruşunu yıl sonuna kadar değiştirilebileceğine inanıyorum.”

Scaramucci, kripto para birimlerinin geleceğe dair bir etki edecek pozisyonu olmayacağını düşünüyor.

CoinGecko’nun verilerine göre Bitcoin, son 24 saatte yüzde 2.3 değer kazandı. Haberin yazımı itibariyle 23.470,94 dolardan işlem gören Bitcoin, son 7 günde ise yatırımcısına yüzde 14.1 değer kazandırdı.


[ad_1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir